Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Pošto stalno tražite liste a ne pregledate Internet TV temu da vidimo koliko listi još uvijek radi stabilno. Pokupio sam sve m3u liste sa Internet TV teme od samog početka.

@White_Spirit ne gasi još ništa dok ne završi Bear, ugasiš li dabogda ti sunce usijalo pa da vidim kako ćeš čistit snijeg. :D

image.png
 
Učlanjen(a)
28.04.2016
Poruka
174
Od 3217 m3u listi postavljenih od Juna 2015 do sinoć na Internet TV temu 34 rade.

Da ne govorim koliko je bilo duplih. :D



Jos kad bi ljudi znali cjeniti to sto radite za NAS i djelite liste na PP a neki to zloupotrebljava i restrimuje radile bi liste puno duze ali ima nas svakakvih neki znaju a neki ocito ne znaju cjeniti tidi trud!!!
POZZ
 
Učlanjen(a)
20.11.2016
Poruka
103
Znaš šta je? Ne mora niko da cijeni trud al' ne mora ni da ponižava.

Čovjek je poslao listu svima, dodavao ljude da gledaju tu šačicu kanala bez trzanja a ovaj kaže ma ugasi je ionako je prevelika za pregledati, toliko kanala na jednom mjestu, neviđeno.

Ovo ispod "baci taj program u kantu" i ono da moje aplikacije šalju liste na upload je razlog zašto moje aplikacije više neće ići dalje od mene. Ponižava i govori da su skeneri koje je neko napravio iz doba Franje Josipa, on očigledno ima neke bolje iz doba Franje Terminatora drugog pa nek' on postavi te.

Ne ulazim na forum kao prije pa ne stižem sve da pročitam. Ovo sam dobio uz poruku "Jesi vidio šta reče..." pa sam morao da odgovorim javno.

4qq45h.jpg


Inat vas izjeda iznutra, od inata nema goreg zanata.

Sa ovim "u inat" sva ta "pomoć" pada u vodu jer ti ne želiš da pomažeš, želiš da se to vidi. Kad pomogneš ne pišeš da si pomogao u svakom postu.

Kad nekom pomogneš zaboravi al' kad ti neko pomogne e to zapamti.
Razumijem te. U svakom poslu, bio on placen, bio volonterski, bio bilo kakav, ima ljudi kojima jednostavno smeta tudji uspjeh, tudji rad, tudje znanje, tudja lakoca pomaganja drugima i jednostavno ih izjeda zavist, i biva im drazi tudji neuspjeh nego vlastiti uspjeh. E pa tako i je i sa dobrovoljnim dijeljenjem listi, jer kako objasniti slicne komentare i pokusaj predstavljanja sebe kao "boljeg" Robina Huda. P.S nemam ni white spiritovu, niti listu od ovog lika sto kao potcjenjuje white spirita..

Послато са Paris уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Ovo ispod "baci taj program u kantu" i ono da moje aplikacije šalju liste na upload je razlog zašto moje aplikacije više neće ići dalje od mene. Ponižava i govori da su skeneri koje je neko napravio iz doba Franje Josipa, on očigledno ima neke bolje iz doba Franje Terminatora drugog pa nek' on postavi te.
Jedna stvar me zanima jel ovaj lik molio za liste ili ne,a ako jeste sada je nesto naucio od nekoga pa se ku..i I prosipa neko znanje I kao neke silne skenere da ima znaci komedija.Najvise mrzim to ku....e I ponizavanje dugih ljudi.
Mislim na ovog lika sto pise na drugom forumu ne na Denisa
 
Učlanjen(a)
14.01.2014
Poruka
122
sta bi sa programom sto je Boki obecao pre mesec dana(za skeniranje kanala mislim)?
 
Natrag
Top