Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.941
Ne znam ništa o tome dal neko ima neki dil, uzima pare, dobija nešto za uzvrat...nit me puno interesuje. Moje prisustvo ovdje je nekad bilo iz nužde za nekim kanalima, sad nije to-čisto druženja radi, liste mi ne trebaju i ovo što se upropaštava me ne pogađa. Ružno je da tema koja treba nekome pomoći postane mjesto uništavanja.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
STALKER

obeco sam da pokazem komsijama kako se radi sa stalkerima....samo jedan od kako mi zovemo usisivaca koje posedujemo....jes iz proslog veka ali rade ,vrse poso,sklepali smo ih nekako.....za 15 minuta preko 400 stalkera.....pa evo pozdrav za komsije od kojih trenutno ucim kako se nesto vadi iz stalkera...

Alat nemojte da mi trazite jer cemo verovatno i njega postaviti javno ,o tome tek trebamo pricati .....

Kod:
http://upload.serbianforum.org/repository/boki71/st.flv

rezultatat 16 minuta i 35 sekundi....438 stalkera....nije lose....

Pogledajte prilog 100730

moze i pasworde i usere ako zelite......video,nije problem.:mig:

flusonic......video......nije problem.....:mig:

To je bio stalker usisivac........idemo dalje ,specijalno za ,,neke,, koji sve znaju iz komsiluka..jos jedan usisivac...mi iz srednjeg veka ubodemo ponesto........oni imaju sve to ali nikako da vidi neko......mi ovo sklepali nekako.....

Alat nemojte da mi trazite jer cemo verovatno i njega postaviti javno ,o tome tek trebamo pricati .....

ASTRA


Kod:
http://upload.serbianforum.org/repository/boki71/astra.flv

vidim da se muce pomalo sa tim.....

Rezultat 5 minuta i 41 sekunda.....56 Astre....hmmm moze to i bolje ...to je samo port 8000 i 8888.......idemo kasnije na druge portove......mislim da ce biti uspesnije....

200.png
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
^Inace, ako se dobro secam, ovo ga njegova zena zezala. Da sam ja na njegovom mestu, znam koga bih lomio tako, ne bih TV :D :D
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.369
Suze mi idu pet minuta vec....:roll::roll::roll::roll::roll:.....ovaj gleda Spiritovu listu........:beee::beee::beee::beee::beee:...nije restrimerska.....
:roll::roll::roll::roll::roll:
Ne steka moja lista bas toliko. :beee:
Niko se do sada nije zalio
Ja je nisam ni probao :beee:
3fa762b91f56437fadd7d78076a48b3d.png
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
pa predplatio si ih.........:beee:........ajde prvi 10 koji ti se jave daj im onu .....100 konekcija da pojacamo malo.......:beee::beee:.....da bar i ja razbijem tv....vreme je za novi..hehe....
 
Natrag
Top