Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
opa ima izgleda nacionalizma

Naravno, kad si budala nema granice. Pogledaj kralja trotoara. Kako ponižava "ko si ti, javi se za jedno 12 godina", "sa nama".

Untitled.png


Untitled.png


Daješ riječ? Pišam ti se u riječ, sad je moj red! Nema više fino, sereš post iznad a onda daješ riječ. Prijavio šta? Pa ti si nacionalista majmune nepismeni i ti i ovaj majmun ispod tebe. Daj Bože da to administrator Kajgana Foruma vidi i da se riješi stoke nepismene koja ni jezik ne zna. Baš me zanima gdje ćete onda. Na svaki forum na kojem sam registrovan dobit ćete instant ban čim uđete sa ovim nikovima.

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=LUsLDzXWUU4

“I’m just getting warmed up. This is von Clausewitz shit. Total fucking war. I’m gonna pull the whole thing down. I’m gonna bring the whole fucking diseased, corrupt temple down on your head. It’s gonna be biblical.”
 
Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
819
Miki, nije glup, nego je on toliko ispred nas da ga mi ne razumemo :D :D :D
ma ta 2 lika imaju toliko znanje da su to za nas nesagledive daljine , mene je internacional popljuvo kad sam objasnio kako sa wget iz komandne linije skenirat ali nisam se htjeo kacit sa njim ipak je on majstor nad majstorima osim toga covjek ima znanje koje je nama obicnim smrtnicima nedostizno
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Denise sta se sikiras dacu tebi tvoj prijatelj Grahovac Zmaj i njegov broj mobilnog...ime i prezime takodje....zaboravio je da mi je poslao licno svoj broj da bi mu omogucio da gleda sa mx-a.....

Drugi deo o strucnjacima koji su par godina ispred ......i nisu nase drustvo....ako bolje procitas doskora nije ni listu znao da sastavi i povuce a sada ocenjuje tvoje i losmijeve skripte i aplikacije.......ooooooo zemljo otvorio se......

1.png 2.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png 10.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ima toga koliko hoces o tim samoprozvanima nazovi strucnjacima.......mrzi me da slikam ali to se u moje selo zove rani kuce da te ujede....nije mi zao pomagao sam na ovaj ili onaj nacin na hiljade njih pa i takve .....ali dobro covek je veliki onoliko koliko pomaze drugima......to njima ide na cast a ne meni....
 
Natrag
Top