Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Učlanjen(a)
21.03.2013
Poruka
10
Majko, neko mi ja ovu listu dao, vjerovatno steamovanu preko svog nekog middle servera i to više ne radi ništa, poklapa se sa objavama ovim što si pokazao...
Ako neko ima Sport Klubove (to je ono što vječito fali u BIH/RS) molim vas neku listu...
Hvala
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pricao ti ja Denise .....Ja se ne tangiram uopste niti uposte komentarisem te likove,nasikirao bih se kada bi mi neko bolji od mene rekao nesto a ovako ni najmanje......nisu oni vredni toga ni na kulturnom nivou a jos manje intelektualnom da bih se upustao sa njima u raspravu...uostalom oni su godinama ispred svih nas pa i nismo njihovo drustvo......

evo jedan mali delic koliko su ispred, a ako me ne mrzi napravicu seriju od toga i slikati u nastavcima...

prvi deo........mogu samo 10 slika stati nazalost u postu...


Ashampoo_Snap_2017.02.19_11h49m57s_002_.png Ashampoo_Snap_2017.02.19_11h50m21s_003_.png Ashampoo_Snap_2017.02.19_11h51m17s_004_.png Ashampoo_Snap_2017.02.19_11h51m40s_005_.png Ashampoo_Snap_2017.02.19_11h52m09s_006_.png Ashampoo_Snap_2017.02.19_11h54m23s_007_.png Ashampoo_Snap_2017.02.19_11h54m54s_008_.png Ashampoo_Snap_2017.02.19_11h55m20s_009_.png Ashampoo_Snap_2017.02.19_11h56m02s_010_.png
1.png
 
Poslednja izmena:
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.475
Evo njegov pp meni prosle godine.
Kaze covek ima program ulazi na sve forume u sve panele i nepostoji deo lista i deo foruma koji nevidi.

Slusaj ne zezam se sad bez obzira sto si me banovao heheh doslo je do mene nesto veliko
nece to od mene otici nikamo a taj koji mi poslao nek objavim ubjedio sam ga da nije to fer prema drugim ljudima jer u biti sve liste tj kanali sad su dostupni koliko vidim sve stranice na sf i one prikrivene i kanale mogu vidjeti nemoj me pitati kako vezano je za sf da se razumijemo znaci mirni ste zahvaljujuci meni
jer na trzistu je program cijena mu je 2500 dolara moze se kupiti
To sam pokazao jedino internationalo ali i on je rekao da to ostaje medu nama jer i on je fer
Ovo ti dobronamjerno pisam jer ja imam lista za 20 zivota bas sve servere sto postoje i netreba mi to mozda su bas i sotini kanali tu jer on to koristi isto koliko je objavljivao.
Smatraj ovo dobronamjerno jer vidim da si ok decko.I nek to ostane medu nama
I kad ti vec pisem da ti samo velim da je do svega doslo radi Sote on je najvise ljepio slike i falio se ja imam ovo ja sam ono i da sad ne nabrajam a mene nepravda boli i to ne samo na sf forumu vidi sta radi na drugima i onaj ban sto sam dobio pa ja imam u sobi 3 prijatelja i cujemo se skoro svaki dan sna skype iako su mi rekli da ih ne spominjem nikad i necu i ja sam njih zezao sa onom recenicom ---jel ste se dovukli iz vip sobe van to nije vrijedanje to je zezancija,a da sam sirio negativno energiju to nije istina ma podijelio sam na tone lista i imam prijatelja na forumu i u vip i oni koji su mali ljudi cak sam sa losmijom bio na skype do nekog vremena sad smo se udaljili malo.I nije ti meni do vip iako znam sve sta je unutra to ti meni nista ne treba jer ja to ne koristim aj nek si mi ok poz.. Damir

A evo moj odgovor njemu na taj post.

Evo slika , tvrdis da sam te ja banovoa.
Nisam , vidis dole da sam se zahvalio coveku sto te banovao, da sam te ja banovao nebi imao mogucnost da se zahvalim coveku.
JMc6vdl.jpg

ako imas neki program da pristupis 'nevidljivim " delovima foruma , mogao si da ga iskoristis da vidis ko te je banovao.
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Pricao ti ja Denise .....Ja se ne tangiram uopste niti uposte komentarisem te likove,nasikirao bih se kada bi mi neko bolji od mene rekao nesto a ovako ni najmanje......nisu oni vredni toga ni na kulturnom nivou a jos manje intelektualnom da bih se upustao sa njima u raspravu...uostalom oni su godinama ispred svih nas pa i nismo njihovo drustvo......

evo jedan mali delic koliko su ispreds a ako me ne mrzi napravicu seriju od toga i slikati u nastavcima...

prvi deo........mogu samo 10 slika statui nazalost u postu...


Pogledajte prilog 100601 Pogledajte prilog 100602 Pogledajte prilog 100603 Pogledajte prilog 100604 Pogledajte prilog 100605 Pogledajte prilog 100606 Pogledajte prilog 100607 Pogledajte prilog 100608 Pogledajte prilog 100609
Pogledajte prilog 100610
"brate objasni mi kako radi ovo da bih mogao da se qrchim"
:beee::smisi::roll::gl_sigh:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
LJudi, moje iskreno misljenje je da se objavi javno sve sto imate i onda se nebi svadjali i prepucavali ili da se zatvori iptv tema zauvek jer ovo nevodi nicemu,jer kao sto rekoste da su ts.liste najvece smece u istoriji iptv-a onda cepaj brate,neznam u cemu je problem???
 
Natrag
Top