Imenik mobitela u Srbiji

Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
1
Primam pozive sa nekog broja 064 iz Srbije i lik neće da se predstavi...Jel mi može neko reći kako da nađem ime i prezime vlasnika tog broja?
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
83
Teško,koliko znam imenik ne postoji,a da li mts mreža daje neke podatke samo tako,neverujem
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2010
Poruka
317
Ne mozes da dobijes podatke,mozes samo da ides u MTS da podneses zahtev za uznemiravanje i da ostavis pozive u listi da ih vide.Oni ce zvati vlasnika i upozriti ga,ako nastavi broj ce mu biti trajno ugasen i to je to_Ovo pisem iz licnog iskustva
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Instaliras blackslit program, dodas broj u listu, filtriras poziv i stvar resena.
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Zovi 064 789 dobijes operatera MTS i onda od njega trazis informaciju ili prijavis da te ometa.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2011
Poruka
9
Pa i nije glupo, na taj nacin se stiti privatnost ljudi. Ja licno ne bih voleo da svaka budala moze da pronadje broj mog mobilnog i uznemirava me.
 
Učlanjen(a)
19.11.2012
Poruka
2
Pa znate kako,ja mislim drugacije, jer ta budala koja bih vas nasla i uznemiravala isto tako bi ste i vi mogli da nadjete njen broj,i bas bih naprotiv svacija privatnost bila više zastićena nego ovako kad vi neznate i nemozete da otkrijete ko vas zove,ako već imamo imenik fiksne telefonije zasto nebismo imali i za mobilne jer nam je bas neophodan...
 
Natrag
Top