Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Imenik mobitela u Srbiji

• Začetnik teme Karla Miletic
  • Datum pokretanja
K

Karla Miletic

Član
Primam pozive sa nekog broja 064 iz Srbije i lik neće da se predstavi...Jel mi može neko reći kako da nađem ime i prezime vlasnika tog broja?

veve

veve

Član
Teško,koliko znam imenik ne postoji,a da li mts mreža daje neke podatke samo tako,neverujem

nikeprodaja

nikeprodaja

Član
Ne mozes da dobijes podatke,mozes samo da ides u MTS da podneses zahtev za uznemiravanje i da ostavis pozive u listi da ih vide.Oni ce zvati vlasnika i upozriti ga,ako nastavi broj ce mu biti trajno ugasen i to je to_Ovo pisem iz licnog iskustva

senator

senator

Član
Instaliras blackslit program, dodas broj u listu, filtriras poziv i stvar resena.

peca 29

peca 29

Član
Zovi 064 789 dobijes operatera MTS i onda od njega trazis informaciju ili prijavis da te ometa.

S

Srbinche

Član
Pa i nije glupo, na taj nacin se stiti privatnost ljudi. Ja licno ne bih voleo da svaka budala moze da pronadje broj mog mobilnog i uznemirava me.

P

predrag361976

Član
Pa znate kako,ja mislim drugacije, jer ta budala koja bih vas nasla i uznemiravala isto tako bi ste i vi mogli da nadjete njen broj,i bas bih naprotiv svacija privatnost bila više zastićena nego ovako kad vi neznate i nemozete da otkrijete ko vas zove,ako već imamo imenik fiksne telefonije zasto nebismo imali i za mobilne jer nam je bas neophodan...