Imam problem sa USB kablom i internetom

Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Josh gore ne moze ako ubacim kabal na zadnjoj strani kucishta , kada ubacim sa prednje strane kucishta ,neki put komp i prepozna uredjaj ! Probao sam da izbacim dzojstike , isto je , ponovo nece ! Kabal nije ,zato shto sam probao da ukljuchim dzojstik na isti taj kabal ,i radi bez problema ! Nije mi jasno ????
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Koja ti je maticna ploca i OS?
Mozda je telenor uredjaj los...
Bas cudno sto USB od ploce nece da prihvati uredjaj.
Najverovatnije je do uredjaja, ostaje ti da probas da reinstaliras drivere za USB, mada ne verujem da ce biti nekavih rezultata(cim ti rade ostali uredjaji), a da li su radili flash ili neki drugi uredjaj osim Joystick-a na zadnjim ulazima?
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Iz svega sto sam procitao o vde o tvom problemu sve ukazuje na to da taj telenorov modem ima neku falinku u svom setovanju, a to je vec posao za ovlascenog servisera tih modema. Jesi li probao da to reklamiras kod prodavca
i da ga mozda zamenis ( da li je u garanciji).
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Citajte pazljivo ljudi : Modem radi , kad ubacim u komp on bez problema radi ,ali kad ga ubacim na USB kabal rachunar ne moze da ga prepozna , ali ne svaki put ,neki put ga i prepozna ! Znachi USB kabal radi , Modem radi , USB prikljuchak radi ! Ako sve radi a komp nece da prepozna uredjaj (neki put prepozna ) onda ne znam u chemu je problem! Ako neko moze da predpostavi shta je to i kako mogu da reshim taj problem molim da mi pomogne ! Ja cu vas obaveshtavati josh o ovom problemu , pokushacu da vam dostavim josh informacija vezano za ovo !
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
3
samo ti je problem duzina kabla, probaj sa nekim drugim kablom i naravno kracim.....
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nebih rekao da je problem u duzini kabla, nego u samom kablu. mozda negdje dobije spoj i izgubi kontakt. uzmi drugi kabl i probaj.
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
Pa pokusajte sa tim kracim kablovima, mozda upali, moj komp na primer nije hteo da vidi mobilni preko usb kabla, nekad hoce nekad nece. ko zna sta sve moze da bude, a u sustini ti uredjaji su predvidjeni za direktni kontakt sa kompom a ne preko kabla, mozda i tu ima nesto ( da su radjeni da funkcionisu preko kabla u paketu bi i njega dobijali. Ma sve je to kineski krs
 
Član
Učlanjen(a)
19.09.2010
Poruka
3
Pa moracu da nadjem negde kraci pa opet da probam,mada kontam da si u pravu...ali kako nekima radi...ja se ne razumem u takve stvari...radio mi je na kabelu neko vreme i odjedampu poceo da zeza i izlazi,pa mi nije jasno kako je u pocetku dobro radio,a kasnije nista...??
 
Natrag
Top