Ima li na forumu proroka?

Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
974
Kažeš, sin mu je prodavao njegove brošure i videe. Je li mu to sin od neke ranije žene iz Beograda, ili od jedne adventistkinje iz Zagreba koja je ostavila muža, i sa sinom otišla u Beograd i udala se za Miroljuba? Tako je na forumima pisao onaj momak čiji tekst "Bio sam subotar – moje oslobođenje iz adventizma" godinama kruži internetom. A evo nedavno, razobličuje ga baš Simović, ostavio Miroljub i tu ženu i oženio neku od dvadesetak godina.

Inače, ja sam imao interesantne epizode i s Miroljubom i Simovićem. Kad nisu znali što bi odgovorili, banirali bi me.

A evo ti sada i link na Miroljubov forum: https://creation6days.com/diskusije/forum/viewthread.php?thread_id=4&rowstart=48520
Tebe je lako banirati, kad napadaš sve živo, ideš od teme, koristiš neprimjerene riječi, ne baviš se temom nego pojedincem....ne znam koliko bi te mogao izdržati na forum da ne baniram :)
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Tebe je lako banirati, kad napadaš sve živo, ideš od teme, koristiš neprimjerene riječi, ne baviš se temom nego pojedincem....ne znam koliko bi te mogao izdržati na forum da ne baniram :)

Laž se mora napadati, a Istinu, ako treba, i najneprimjerenijim riječima od trovatelja Istine braniti.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Svako je uvjeren u ono što vjeruje da je istina. Isus je istina.

Budale je moguće uvjeriti i da je laž istina. Evo, baš zadnjih dana, na posebnoj temi o tome, zorno pokazujem svjedočenje i dokaze adventističkog profesora Samuela Bacchiocchia da Ellen White laže u Velikoj borbi, i mnoštvu drugih svojih spisa, da je papa u 4. stoljeću subotu promijenio promjenio u nedjelju, ali svejedno gotovo svi adventisti vjeruju u ovu laž koju je izrekla Ellen White. A ova laž je temelj adventista sedmog dana. Papa je antikrist, tvrdi Ellen White, koji je promijenio subotu u nedjelju, a sada čitamo Bacchiocchija koji kaže - ovo je notorna neistina. Dakle, adventistička kula vam je sagrađena na laži, a ono što je utemeljeno na laži nije od Boga, nego od oca laži - od antikrista.

Nego jesi li ti jedan od apologeta sa katolika.hr?

Ne, nisam. A jesi li ti pročitao priču o Lutheru na katolik.hr?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
2001 godine unutar Adventističke crkve u Beogradu podigao jedan reformni proročki pokret, čijim posredstvom je crkvenom rukovodstvu i vernicima na globalnom svetskom nivou, od Generalne konferencije, divizija, i unija - uputio poziv na reformu i probuđenje, zasnovan na savetu vernog i istinitog svedoka Isusa Hrista Laodikejskoj crkvi iz otkrivenja Jovanovog 3 poglavlja.

I taj pokret ima 1 člana tebe. A rekao si 10 ljudi u celom svetu. Ti se sprdaš sa nama.

Crkva je odbacila ovu vest,

Naravno da će da odbaci tvoje golove, minute, imena, brojeve, datume.

i protivničkom kampanjom iznošenja neistina, pretnjama, fizičkim napadima, i izbacivanjima i isključivanjima iz crkava

Ne laži da ti je neko pretio, fizički napao. Niko te živ ne spominje u BG, iako znaju za tvoje besmislice.

i tačno 120 godina od Mineapolijske konferencije 1888, što predstavlja i broj godina koje je Bog dao kao vreme milosti prepotopnom naraštaju, a odnosi se i na vreme milosti dato njegovoj crkvi na zemlji u poslednjem vremenu - Bog je putem proročkih otkrivenja objavio, da je iz razloga neverstva i odbacivanja Božjih slugu i vesti koju je uputio crkvi njihovim posredstvom - te 2008 godine on odbacio sadašnje rukovodstvo Adventističke crkve, i delo predao u ruke običnih ljudi koje je podigao za ovo delo reforme i probuđenja.
A ko je si ti veće svetlo doneo u odnosu na ono koje je HAC već imala?

Takođe, Bog je otkrio da je 2011 godine odpočelo izlivanje Božjih sudova, direktnim znakovima velikog zemljotresa u Japanu, i mestu na Novom Zelandu sa simboličnim imenom "Krajstchurch - Hristova crkva" čime je prikazana skora propast mnogoboštva ( simbolom Japana ), i otpalih formalnih crkava ( simbolom Krajstchurcha ), a od tada u sve učestalijim i razornijim prirodnim katastrofama na raznim krajevima sveta, kao i u poplavama na području Republike Srbije 2014 godine, koje je Bog najavio posebnim proročkim otkrivenjem kao jedan od znakova skorog Hristovog dolaska u slavi.

Lupaš gluposti, opomene u vidu zemljotresa su bile i pre i biće i dalje samo sve veće i sve češće.

Sedam godina od početka izlivanja ovih Božjih sudova 2011 godine - Bog je objavio da je 2018 godine završeno vreme koje je on odredio za reformu i probuđenje crkve, i pošto crkva nije podignuta po Božjoj nameri, što bi dovelo do izlivanja poznog dažda, i spremnosti crkve da objavi svetu troanđeosku vest, bude zapečaćena pečatom Božjim, i uznesena u slavu prilikom Hristovog drugog dolaska - Bog je objavio da do nikakvog probuđenja od strane čoveka neće doći unutar crkve, niti objave jevanđelja ovom svetu njenim posredstvom, već da će on sam vrlo uskoro u ovom vremenu završiti delo na zemlji, na način da će pokazati svoju nebesku slavu celom čovečanstvu, i svoj zakon sa istaknutom zapovešću o Suboti, i iz čiste milosti i ljubavi prema palom ljudskom rodu - sam progovoriti, i pozvati i crkvu i svet da se obrate, i obave duhovnu pripremu za Hristov drugi dolazak u slavi, što će biti završno Božje delo u cilju spasenja čovečanstva.
Pa HAC propoveda subotu. Zakon i Jevanđelje. Vidiš da lupaš besmislice.
Neće Bog podići nikoga ako to nema nikakvog efekta. Vidiš da iznosiš besmislice.

Bog je otkrio i vremena u kojima ce se ovo njegovo licno delo na zemlji konacno zavrsiti, na nacin van svakog ljudskog planiranja, i da zavrsni dogadjaji svetske istorije odpocinju u periodu 2021 - 2022 godine, i da danasnji dogadjaji u vezi pandemije Korona virusa, sto je Bog pokazao u otkrivenju jos 2014 godine - upravo predstavljaju ispunjenje ovog otkrivenja o pocetku zavrsnih dogadjaja u navedenom periodu 2021 - 2022 godine, koji su u ovim danima praceni i velikim vojno ekonomskim ratom velikih sila.

Proricanje uopštenog tipa nije proroštvo. Svi u HAC znaju da će stanje u svetu biti sve gore i gore. To nije PROROŠTVO.

Sve sto je Bog otkrio u vezi poslednjih dogadjaja i vremena njihovog ostvarenja - danas se ostvaruje pred nasim ocima, i bice krunisano Bozjom licnom objavom covecanstvu, nakon koje ce Hristos vrlo ubrzo doci u sili I slavi

To svi tvrde u HAC da se vidi pred našim očima. Po ovoj gluposti samo ti kao vidiš.

u samo Bogu znanom Danu i casu.

Ti si rekao da i ti znaš uz Boga.

Draga braćo i sestre, mi danas možemo zahvaliti jedino Bogu na njegovoj milosti i ljubavi, jer i pored naše nedostojnosti - on će nam dati priliku da se na kraju nađemo u njegovom carstvu slave.

Ajd reci nešto što ne znamo.
 
Natrag
Top