iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
Kod svake (baš svake) verzije iGO-a moguće je izmestiti sadržaj na karticu.
 
Učlanjen(a)
08.11.2011
Poruka
53
Kod svake (baš svake) verzije iGO-a moguće je izmjestiti sadržaj na karticu.
Instaliro sam, vidim u komentarima da samsung telefoni imaju probleba sa pokretanjem to se i kod mene desava kod pikrenem ovo mi pokazuje
 

Prilozi

  • Screenshot_20220806-080300_iGO.jpg
    Screenshot_20220806-080300_iGO.jpg
    21,2 KB · Pregleda: 47
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
130
Хвала на скоцаној верзији! Да ли неко може да постави српски језик и српски глас за навођење? Сви старији линкови на које сам наишао не раде.
P.S. Препорука - ако можете да обновите у овој теми (а и у осталим) Zippyshare линкове, да поставите фајлове на неку другу локацију, јер ни новији линкови не раде (мислим да је Zippyshare угашен)
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
Evo linka
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Paket je odavno prebačen na 1fichier
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
130
Evo linka
[Hidden content]

Paket je odavno prebačen na 1fichier
Није 100 % преведено, али хвала у сваком случају!

Да, али неке ствари су још остале на старим линковима (мапе нпр. и камере), могуће да сам погледао и у неким другим темама
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
Da, ima novijih dodataka i modifikacija u softveru koje nisu standardne. Ako neko ima volje može sam da dopuni prevod :)

Linkovi mogu da se obnavljaju po zahtevu, znači u odgovarajućoj temi tačno ih navodeći.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
130
Da, ima novijih dodataka i modifikacija u softveru koje nisu standardne. Ako neko ima volje može sam da dopuni prevod :)

Linkovi mogu da se obnavljaju po zahtevu, znači u odgovarajućoj temi tačno ih navodeći.
Хвала. Ево, ја могу да преведем, само ако има текст на енглески (нпр. да је додато Route Options=" ") са свим ставкама. У оном фајлу dictionary.lang фали иначе доста ставки на енглески (које већ постоје у iGO Primo), а не сналазим се сам баш фино. Покушавао сам да додајем неке ставке на енглески, плус превод, али неке у апликацији прикаже на српски, а неке неће уопште.

Ако неко има читав фајл, нека пошаље, ја ћу превести и поставити овде.
 
Natrag
Top