iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Kod svake (baš svake) verzije iGO-a moguće je izmestiti sadržaj na karticu.
 
Učlanjen(a)
08.11.2011
Poruka
53
Kod svake (baš svake) verzije iGO-a moguće je izmjestiti sadržaj na karticu.
Instaliro sam, vidim u komentarima da samsung telefoni imaju probleba sa pokretanjem to se i kod mene desava kod pikrenem ovo mi pokazuje
 

Prilozi

  • Screenshot_20220806-080300_iGO.jpg
    Screenshot_20220806-080300_iGO.jpg
    21,2 KB · Pregleda: 47
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
130
Хвала на скоцаној верзији! Да ли неко може да постави српски језик и српски глас за навођење? Сви старији линкови на које сам наишао не раде.
P.S. Препорука - ако можете да обновите у овој теми (а и у осталим) Zippyshare линкове, да поставите фајлове на неку другу локацију, јер ни новији линкови не раде (мислим да је Zippyshare угашен)
 
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
130
Evo linka
[Hidden content]

Paket je odavno prebačen na 1fichier
Није 100 % преведено, али хвала у сваком случају!

Да, али неке ствари су још остале на старим линковима (мапе нпр. и камере), могуће да сам погледао и у неким другим темама
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Da, ima novijih dodataka i modifikacija u softveru koje nisu standardne. Ako neko ima volje može sam da dopuni prevod :)

Linkovi mogu da se obnavljaju po zahtevu, znači u odgovarajućoj temi tačno ih navodeći.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
130
Da, ima novijih dodataka i modifikacija u softveru koje nisu standardne. Ako neko ima volje može sam da dopuni prevod :)

Linkovi mogu da se obnavljaju po zahtevu, znači u odgovarajućoj temi tačno ih navodeći.
Хвала. Ево, ја могу да преведем, само ако има текст на енглески (нпр. да је додато Route Options=" ") са свим ставкама. У оном фајлу dictionary.lang фали иначе доста ставки на енглески (које већ постоје у iGO Primo), а не сналазим се сам баш фино. Покушавао сам да додајем неке ставке на енглески, плус превод, али неке у апликацији прикаже на српски, а неке неће уопште.

Ако неко има читав фајл, нека пошаље, ја ћу превести и поставити овде.
 
Natrag
Top