iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
To je na zalost poslednja verzija

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
60
Da li ova verzija iGO 3.januar 2016 -za JEDNU PARTICIJU sa MAPCHANGEROM - 17.06. 2017

Ima strelicu kao VASU poziciju ili tacku? i da li je to moguce izmeniti. Verzija : iGO_Primo_Israel_9.6.29.601732_sys_not_changed je imala samo TACKU i nisam nikako uspeo da promenim u strelicu....

Pozz
 
Učlanjen(a)
21.01.2014
Poruka
5
Odradio sve za dve particije iGO_Israel_9.6.(prtpostavljam da nije rutovan jer je uzet u telenoru) , kaže da nema mapa, pretpostavljam da je putanja pogrešna, evo slike sa xplore-a...
Mada mi nije jasno zasto mora i na int i ext memoriju, pre servisa telefona(prsao sistem) radila mi je sasvim ok samo na SD kartici...
pozz
hU63Ek
 
Učlanjen(a)
21.01.2014
Poruka
5
Odradio sve za dve particije iGO_Israel_9.6.(prtpostavljam da nije rutovan jer je uzet u telenoru) , kaže da nema mapa, pretpostavljam da je putanja pogrešna, evo slike sa xplore-a...
Mada mi nije jasno zasto mora i na int i ext memoriju, pre servisa telefona(prsao sistem) radila mi je sasvim ok samo na SD kartici...
pozz
hU63Ek

Uspeo da resim, ali mi vidi samo tom i navteq mape, a here? i kak se menja ju teme, tj postoji li opcija da bvude kao na starijim veryijama?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Uspeo da resim, ali mi vidi samo tom i navteq mape, a here? i kak se menja ju teme, tj postoji li opcija da bvude kao na starijim veryijama?
Druze, pa navteq su u stvari here mape. Ti hoces iGO Primo da izgleda "fabricki" bez skina? Moj ti je predlog da to ne radis jer sa skinom dobijas mnostvo korisnih opcija koje su tebi automatski podesene jer imas moj save folder.
 
Učlanjen(a)
21.01.2014
Poruka
5
Druze, pa navteq su u stvari here mape. Ti hoces iGO Primo da izgleda "fabricki" bez skina? Moj ti je predlog da to ne radis jer sa skinom dobijas mnostvo korisnih opcija koje su tebi automatski podesene jer imas moj save folder.
ok hvala, navikao na onu staru verziju pa zato, ali ako je ova bolja onda ok
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Moj ti je predlog da zadrzis ovu jer je mnogo bolja i mnogo funkcionalnija. Neces se pokajati, a odusevice te opcija kada treba negde da skrenes pa ti se na tom skretanju pojavi velika strelica i odbrojavanje m. Mozda je to nekome glupost, ali je za mene licno odlicna opcija

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
21.01.2014
Poruka
5
Moj ti je predlog da zadrzis ovu jer je mnogo bolja i mnogo funkcionalnija. Neces se pokajati, a odusevice te opcija kada treba negde da skrenes pa ti se na tom skretanju pojavi velika strelica i odbrojavanje m. Mozda je to nekome glupost, ali je za mene licno odlicna opcija

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
Ok idem sutra na put pa ću testirati, i reci mi molim te pošto vidim da i par drugara ima sada problem sa navigacijama(igo), da li se to javlja nakon update-a androida(starije verzije igo-a zezaju) i ne mogu samo na sd card, znam da sam ja ranije mogao...
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Radi se o tome da na kitkatu i svim novijim verzijama androida iGO ne moze da radi samo na sd card. Zato postoje ove dve varijante. Prva je za mnoge bezbolnija jer jedan deo foldera igo kopirate na memoriji telefon (manji deo), a veci deo (building, map i poi) kopirate na sd card. Druga varijanta, za mene najbolja je da se tel root-uje i da se uz pomoc apk sd fix ili nekog xposed modula omoguci upis fajlova na sd card i onda se folder igo moze kopirati samo na sd card

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top