iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
11.02.2010
Poruka
26
@anonymvs
Hvala, bas je tesko naci neke stvari. Generalno sve radi kako treba i dosta stvari sam pohvatao al neke sitnice poput te, trazio sam ali nisam uspeo . :)
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
To je samo zato jer smo jos uvek navikli na stari dobri iGO Primo ;)

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@mrmrva
... evo ti i Lang i Voice TTS, ali mislim da nije za Pongo već za Default skin. Lang sam probao i radi, jer je sama app odrađena na eng. Ali Voice ne mogu da nateram da radi. U Text to speech čekiram Google TTS, ali ne radi. Verovatno da je razlog što nisam skinuo eng. voice data na fon ... ni ne nameravam ... nemam mesta :(

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/8JVe/bD3KnWp6p

... možda neko od kolega ima više iskustva ...
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@mrmrva
... to tako ne ide. Naime, zato su kolege i prevele Lang fajl za Pongo da bi Lana čitala sve na srpskom. Ovako će da bude nekakva zbrka. Nešto čita na srpskom, a nešto na eng.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.01.2012
Poruka
46
sredjeno.. tnx @anonymvsu ux je falilo vr.zip i free_text_vr.zip ..sad radi ok :) super hvala jos jednom.. i moram da priznam da je ovo najbolja verzija do sada koju sam stavio na telefon... za sada sve radi super i bez greske.. i sto je najbolje super brzo radi :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
75
Da dodam, zahvaljujući nekolicini istaknutih članova foruma, ja sam instalirao ovu verziju na internu memoriju (jer mi tako odgovara) i radi savršeno. Jedino se nisam bavio VR-om.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Jedno pitanje,da li ima novija verzija igo primo...ili je zadnja verzija 3.3.2016?
 
Natrag
Top