iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Super! Vidis da je jednostavno kada pratis uputstva. Napisao sam u svakoj rar datoteci detaljno uputstvo za ubacivanje i instaliranje

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
33
Инсталисао сам ову скоцкану верзију од 3. јануара 2016, верзија са 2 партиције. Пратио упутство и инсталисао Themechanger па саму апликацију. Када покренем TC, добијем само поруку : themechanger folder not exist,
Зна ли неко шта ми ваља чинити?
Да додам, путања до Igo фолдера на интерној меморији је:
>koren>sdcard>iGO.
На екстерној:
>koren>storage>sdcard1>iGO_EXT
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Vec sam napisao u uputstvu da je za svaki tel potreban poseban sys.txt fajl zbog razlicitih putanja. Evo sys.txt fajjl za tvoj tel. Obrisi postojeci sys.txt fajl iz foldera igo i kopiraj ovaj i radice ti igo. Javi sta si uradio
 

Prilozi

  • sys.txt
    13,6 KB · Pregleda: 6
Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
33
Vec sam napisao u uputstvu da je za svaki tel potreban poseban sys.txt fajl zbog razlicitih putanja. Evo sys.txt fajjl za tvoj tel. Obrisi postojeci sys.txt fajl iz foldera igo i kopiraj ovaj i radice ti igo. Javi sta si uradio
Хвала на помоћи. Листао сам постове и ово већ урадио. Покрене ми сам iGO али неће Themechanger. А то ми је онда проблем, узео бих иначе TomTom мапе.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@sasasprg, da ne bi previse komplikovali sa tc, mapa onda mozes da menjas unutar same apk igo, a screenshot gde se nalazi opcija mapchanger imas na prvoj strani pa probaj i javi da li si je pronasao. Pomocu te opcije mozes da koristis i menjas tomtom i here mape sto je sasvim dovoljno.

@tasic64, obrisi igo apk i igo folder i skini igo za dve particije sa mapchangerom ako imas internu memoriju i memorijsku karticu i procitaj uputstvo unutar rar fajla, a zatim mi ovde ostavi putanju koju dobijas kada pokrenes xplorer za memprijsku karticu da bih napravio sys.txt fajl za tvlj tel

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
33
257jdc7.jpg

Valjda se vidi slika. Neaktivno mi je to dugme za biranje mapa. Postoji, ali se ne može kliknuti na njega.
 

Prilozi

  • Mobile Assistant_20170420083225949.png
    Mobile Assistant_20170420083225949.png
    440,6 KB · Pregleda: 22
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
@sasasprg trazis pogresnu opciju nije ti potrebna MapChanger nego Select Map Provider a nju dobijas ako u folderu ux imas ux dodatak am_MapChanger_for_android.zip (ako drugar @toda81 nije menjao ime tog ux dodatka).
Sa ovim ux dodatkom mozes da menjas samo Here ili TomTom karte.
Ako kojim slucajem nemas evo tog ux dodatka:
HTML:
https://drive.google.com/file/d/0B4PeLnAOzkmVdktrUEhKd3k1dlU/view?usp=sharing
 
Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
33
Прекопирао сам ова два фолдера. Сад сам добио и опцију "Select Map Provider" али је и она неактивна.
 
Natrag
Top