iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruka
110
@toda81 : Skinuo sam onu tvoju verziju sa dva foldera (iGO i iGO_ext). Instalirao prema uputstvu, a kolega @iGO_Fan mi je dao info sta treba da uradim u 'sys.txt'. Sve je proslo kako treba, cita karte, radi super. Problem je samo kod TC. Kad sam uradio prema tvom uputstvu kaze mi 'themechanger folder not exist', iako taj folder postoji u root-u navigacije. Mogu i rucno da menjam mape preimenovanjem foldera, najbitnije su mi karte (building, poi i ostalo ne toliko). Ukoliko ti nesto padne na pamet javi. Svakako cu probati opet.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruka
110
@toda81
Kopirao sam folder "themechanger" u "iGO" folder na internoj memoriji themech.jpg, posle toga sam instalirao "TC" i kad ga otvorim izlazi mi Screenshot themech.jpg. Znači nema opcija za menjanje mapa, samo vremenski uslovi. Sve sam uradio prema uputstvu koje si postavio za "iGO 3.januar 2016 -na dve particije", osim to kopiranje "themechanger" foldera. Sada mi ne prikazuje da themechanger folder ne postoji, ali nema opcija za menjanje mapa. U podešavanjima Tc sam našao opciju "mapchanger" Screenshot_20170320-105125.jpg i štiklirao i nema promena. Folderi su content.jpg . Svakako ću menjati mape ručno, kad već ne može da se podesi, probao sam ovo pa ako upali. Poz, hvala još jednom.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.11.2011
Poruka
58
pozz. ja sam ubacio ovu sto ide samo na internu memoriju, jedino mi je problem sto nece da prebacuje dan noc izgled automatski kada treba. dali se jos kome ovo desavalo.
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Da li ti je u postavkama
Postavke
Izgled navigacije
Boje Mapa
Auto

Da li u Content/scheme imas noćne i. dnevne scheme i pogledaj da. kojim slučajem nisu podešene samo noćne ili samo dnevne za noc. i dan? Naravno ako ih uooste ima u scheme folderu.

Nekada pomogne kada obrišes skroz save pa iznova podesis.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@elveccc, to je zato jer ja ne volim noc :D
Uradi ovako kao sto ti je iGO_Fan napisao. Evo vidi na slici kako to izgleda

fcb7e0e1052b054125f8038e7d5b4df8.jpg


d4bc8bf3c618b8ba6cd3eb4682a0ea51.jpg


@milichic, da ne bi nepotrebno komplikovali moj ti je savet da mape menjas preko opcije mapchanger koja se nalazi u samim podesavanjima kada udjes u iGO

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@milichic
Pozdrav,
TC neće raditi ako koristiš iGO na 2 particije, a telefon nije rootovan i urađen SD Fix. To je zbog toga što imaš Android noviji od 4.4, tj. od tada Android ne dozvoljava aplikacijama da pišu na SD karticu. Da bi TC menjao mape, on mora promeniti naziv foldera "map", a to je pisanje. Ako hoćeš da koristiš TC, u tvom slučaju, mape moraju biti na internoj memoriji. Ako hoćeš TC skini ga odavde :

http://serbianforum.org/threads/igo...anger-for-android.410856/page-26#post-1834368

u paketu imaš moj tutorijal kako se instalira i podešava (nije komplikovano ;)).
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
10
ćao, da li može savet i link. koju mogu da stavim na htc one m7 ? telefon nema externu sd već svoju memoriju. i naravno kako da to uradim jer baš se nešto i ne snalazim (nedavno promenio tel).pozdravg
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Idi na prvu stranu na prvi post i čitaj.

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Kolega radja ti je lepo napisao. Mora da se cita. Imas na prvoj str igo koji je za jednu particiju. Kada skines imas uputstvo u rar fajlu pa mi se javi ako negde zapne danpriteknemo i pomoc ;)

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top