iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
iGO Primo 3. januar 2016. na dve particije. Ovo verzija je naravno sa Doupas skinom i Themechangerom, moja omiljena verzija. Za telefone koji nemaju dovoljno interne memorije i za one koji ne mogu iGO folder da kopiraju na memorijsku karticu. Uputstvo je u rar fajlu.

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Ovo je radjeno za samsung telefone cija kartica ima putanju /storage/extSdCard

Ako neko ima neki drugi telefon i extrerna memorija ima drugi naziv moze mi napisati tacnu putanju njegove externe memorije. Ko se ne snalazi sa tim nek instalira Solid explorer sa sledeceg linka
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Kada udjete u Solid explorer prevucite prstom s leve str ekrana na desno i pojavice vam se ovo
6df2789b16850b680df673808d42adb9.jpg


Mozete odraditi SS i okaciti ovde ili mi napisite ovde vasu putanju do memorijske kartice i sredicu sys fajl za vas telefon i okaciti da ga skinete.
Ovo sam obecao i konacno okacio ;)


Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.02.2012
Poruka
4
E, dakle, majstore, svaka ti....cast :)
Radi kao sat. Preporuka svima, posebno ko ima head unit u autu, ovo je prava stvar. Bez imalo muke. Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Nema na cemu zemljace! Drago mi je da i kod tebe radi

Послато са SM-N930F уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
21.02.2012
Poruka
4
E ljudi, kao sto sam rekao sve sljaka super, samo me nervira ova ptica:) kako da je maknem?
Pozdrav svima
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
Vise - Podesavanja - Dodatna podesavanja - Animacija policajca - gusak - sa palicom - sa pistaljkom - sa priznanicom za kaznu - Iskljuceno.
 
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
13
Poštovanje. Ja sam instalirao ovu verziju iGO-a i Themechanger; promenio sam u sys fajlu extSdCard u sdcard1 kako je na mom huawei-u. iGO radi ali kad kliknem na TC izađe mi obaveštenje "themechanger folder not exist" i ništa više. Dakle iGO mi radi kad kliknem na ikonicu iGO, a TC mi ne radi. Gde sam pogrešio? Unapred hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@monah, testirao sam i ja na nekim telefonima i nije na svakom hteo da radi themechanger kada je u pitanju ova verzija koja radi na sd kartici. Na zalost postoje neke komplikacije koje je tesko objasniti porukama. Postoji drugo resenje koje ce sigurno raditi, tj mocice da se menjaju here i tomtom mape. To cu okaciti narednih dana

Послато са SM-N930F уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top