iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
13
Prijatelju, opravo sam specijano za tebe sklopio verziju sa mogucnoscu menjanja najnovijih here i tomtom mapa sa svim zemljama koje pretpostavljam da ce ti biti neophodne. Upravo rarujem iGO folder i stavljam ga preko noci da se uploaduje i najverovarnije ujutru dobijas link za download a napisacu ti i spisak svih zemalja koje sam ubacio. Ako ti zatreba jos neka to cu ti naknadno uploadovati i okaciti link da skines da se ne bi mucio.

Hajde samo skini xplorer i pokreni ga i napisi mi putanju do tvoje memorijske kartice kao sto sam pokazao u mom prethodnom postu i napisi mi ovde.

Ubacio sam here i tomtom mape sledecih zemalja:
Austrija
Bosna i Hercegovina
Bugarska
Hrvatska
Makedonija
Nemacka
Grcka
Madjarska
Italija
Kosovo
Crna Gora
Rumunija
Srbija
Slovenija
Svajcarska


Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Poštovanje, da li link za ovu skockanu verziju možeš staviti i drugima da je skidaju? Unapred hvala
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Pa tako sam i uradio, druagacije i ne moze ;), al nece, pa nece, ne pojavljuje mi se prozorce sa save...a do juce sam skidao sa drugog linka mape, isto taj ruski! Sta moze da bude, jel do kompa, kao da blokira?

Moze da bude svasta. Deaktiviraj sve antiviruse, windows firewall, windows defender, deaktiviraj add-ons iz pretrazivaca, probaj neki drugi pretrazivac ima ih na desetine, ako i dalje nece onda brisi system racunara i sve iz pocetka, vreme mu je ;).
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
329
pozdrav toda81, uradio kako je bilo napisano u uputstvu i navigacija radi ali bez i jednog skina, jednostavno ne vidi ih
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Cim budem pri kompu recicu ti tacno sta da probas, a u medjuvremenu cu da probam to i na burazerovom s5

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
15
Nece i dalje, moracu nesto krupnije da odradim, to sto si rekao za sistem...aj cu da vidim i dalje sta i kako ce da pomogne!
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@lube,

6c919f0609c6a016a9857206ab88e09e.jpg


Evo ti link do SKIN-a, a unutra je i uputstvo za sve one kojima iGO ne vidi Doupas skin kada odrade sve po mom uputstvu.

https://cloud.mail.ru/public/7B4r/DsH6jfgW3

@amgmiki, napisi tacno sta pokusavas da skines i ako zelis mogu se nakaciti na tvoj komp preko team viewera da pokrenem download. Javi mi se na pp i kopiraj mi link fajla kpji zelis da skines

EDIT:

Evo sys.txt fajla za putanju memorijske kartice /storage/1FBD-1BF7
Ovo je konkretno sa jednog samsunga s5



Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 

Prilozi

  • sys.txt
    14,1 KB · Pregleda: 15
Poslednja izmena:
Natrag
Top