iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
75
Pitanje o geotagovanim fotografijama sam otvorio posebno, i ne odnosi se na destinaciju, već na prikazivanje u stilu alert kamera.

Послато са SM-N9005
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
EDIT: 06.05.2015. sam zamenio komplet foldere za iGO Primo jer sam ubacio neke nove opcije, kao sto je menjanje pozicije auta i dodao sam u sys.txt i resenje za VERTIKALNE LINIJE koje su se kod nekih kolega javljale na mapi. Ko zeli moze da proba pa nek napise svoje misljenje.
Svaki iGO folder je kompletan i posle kopiranja i instalacije iGO i TC sve je podeseno kao sto sam ja podesio kod sebe jer sam svaki od ubacenih iGO foldera licno probao na mom telefonu. iGO Primo sa Doupas skinom i iGO Primo sa Doupas skinom i ThemeChangerom vec imaju ubacenu opciju za SCREENSAVER (HUD) koja se aktivira u podesavanjima KARTE.

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@ljuba12345, vazi, kad budes imao vremena okaci mi ih negde da ih skinem, a mozes mi poslati na pp i sajt gde si ih skinuo da bih video opise tih ux fajlova da znam za sta su

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.06.2012
Poruka
5
Ja sam instalirao ovu verziju sa TC om, drugu. Ok je skroz. Samo dve stvari. Kako mogu da obrišem sve tvoje favorite? Ja ih obrišem oni se vrate nakon sledećeg pokretanja aplikacije, znam gde živi Dubravka, gde radiš i slično :) Druga stvar, ovde vidim da je po defaultu podešena Tom Tom mapaSrbije, ja sam do sada uvek koristio contrastovu koja se takođe nalazi ovde po folderima. Koja je bolja? Hvala puno unapred i pozdrav,

PS: komšije smo :)

Mnogo mi se sviđa ova varijanta ali mi je nažalost neupotrebljiva. Prvo instalirao sam na SOny z3 compact i na Samsung A500. Na Sonyju je sve ok osim što ne mogu da obrišem sve tvoje favorite i što kad dodam mape drugih zemalja i preimenujem folder koji hoću da koristim sa mapama u samo map on i dalje vidi samo mapu Srbije. Jeste to je verovatno zbog ovog TC-a ali ja kad otvorim TC dobijam samo blanko ekran sa logoom aplikacije i nikakvo štikliranje niti bilo šta slično mi ne izlazu. Na Samsungu sam uradio sve isto ali mi je odradio samo classic temu i to je to. Treba da idem na more u Grčku i treba mi da mogu da napravim jednu rutu između više zemalja, to sam mogo još pre par godina na starijim uređajima a sad ne mogu. Znam koje su mape kompatibilne sa kojima. TT i top map mogu a navteq samo sa navteqom međutim ovde samo jednu zemlju možeš da vidiš u trenutku
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@spavac86, sto se favorita tice to mi je bas cudan problem jer sam drugim ljudima bez problema brisao favorite, a i taj favorit Dubravka mi je bas cudan jer prvi put cujem za to. Ja cak nikad nisam ubacivao kod sebe nikve favorite, a ja sam sastavljao te verzije sam. Zato mi je cudno kada pricas o tome. Mozda sam se u to vreme zezao sa favoritima, ali nisam siguran.
Takodje minije jasno sto si menjao imena foldera jer direktno od toga zavisi da li ce ih TC videti i naravno da li ces imati mogunost menjanja mapa. Na svakom tel gde sam ubacio taj iGO je radio odlicno i bez greske menjao mape.
Dalje, sto se tice odabira rute koja prolazi kroz vise zemalja izto sam probao kod sebe i savim normalno radi. Ne znam sta se to desaava kod tebe komso.
Ni jedna mapa nije savrsena pa je zato kombinovati sve tri i koristiti onu kpka sadrzi podatke na mapi koje trazimo

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
60
auuuuuu todo....

Ovo je mozda naj gora navigacija ikad! Izvini ali stvarno!
Na tri telefona razlicita sam je stavio i dosao sam u stadijum da izbacim telefon kroz prozor!
Jbg to je kad nisam imao vremena da je testiram u lokalu, a kad sam otisao na put LUDILO!!!

Sony Xperia J, LG G4, Samsung Galaxy 7edge.

Kod svih se isto ponasa,
- cim ukucas adresu zeljenu, kliknes na IDI ona izadje iz programa i tako jedno 4-5puta i na kraju se zakaci...
- satelite jedva sastavi i kada ih sastavi ne moze da te tacno locira. Vozim pored Save put (nije nov, nije makadam, normalan put) po navigaciji ispada da vozim pored puta.

Neka revizija?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Probaj ovu verziu sa prve strane:
HTML:
https://cloud.mail.ru/public/2VjP/JzRULGU3E
Provereno radi na Samsung Galaxy S7 - SM-G930F
Jedini problem koji ima sa S7 su vertikalne linije.
Dodavanjem (ako @toda81 vec nije resio)
[2d]
use_flat3d=1
u sys resavas problem linija ali onda vise nemas poi u 2d modu.
Sve ostalo provereno perfektno radi na Samsung Galaxy S7.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
60
Probaj ovu verziu sa prve strane:
HTML:
https://cloud.mail.ru/public/2VjP/JzRULGU3E
Provereno radi na Samsung Galaxy S7 - SM-G930F
Jedini problem koji ima sa S7 su vertikalne linije.
Dodavanjem (ako @toda81 vec nije resio)
[2d]
use_flat3d=1
u sys resavas problem linija ali onda vise nemas poi u 2d modu.
Sve ostalo provereno perfektno radi na Samsung Galaxy S7.

Taj sam i skinuo i onaj drugi i svasta nesto menjao ali nece...
Jednostavno izadje iz programa...
ili se desavaju stvari koje sam gore naveo?!
 
Natrag
Top