iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
75
Zao mi je zbog toga, ali cu ipak ostati na IgoPrimo aplikaciji, izmedju ostalog i sto sam tu vec skoro sve podesio, samo stavljam nove karte. Rutiranje kol`ko-tol`ko je korektno.
U danasnje vreme, rutiranje je bitnije za velike gradove, i to vise u inostranstvu nego kod nas, gde ja ne idem, a oovamo kuda idem je dovoljna dobra priprema pred putovanje. Kad bi se nasao neko da ubaci mogucnost postavljanja geotagovanih fotografija u IgoPrimo, bilo bi bas korisno, narocito sada kad takoreci nema mobilnog telefona sa memorijom koja ne bi mogla da podnese i to.
Inace, na linku koji je postavljen za IgoPrimo NextGen je Avic, koji mi se uopste ne dopada.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
@ nenadseen, kako se moze podesiti da se vidi ceo auto prilikom navigacije, a ne samo polovina auta, a druga polovina da se ne vidi od naziva ulice?

8e2fef9f6c0271e65a07fd107f91442a.jpg


Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока

ux dodatak CarPosition podesavanje ali samo po vertikali...

HTML:
https://drive.google.com/file/d/0B55YkBpj4tmgTk1sLW5YNnpNcFk/view?usp=sharing

Screenshot_20160505-050746.png
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala vam na odgovorima. Nisam imao taj dodatak tako da cu sada lako da resim peoblem :)

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Samo bi neko ko zna mozda mogao da ga prevede ovaj ux dodatak CarPosition na srpski posto je u celom meniju jedino taj dodatak na engleskom pa je malo ruzno, recimo da zamolimo @nenadsenn on je strucnjak za prevodjenje.
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
...Kad bi se nasao neko da ubaci mogucnost postavljanja geotagovanih fotografija u IgoPrimo, bilo bi bas korisno, narocito sada kad takoreci nema mobilnog telefona sa memorijom koja ne bi mogla da podnese i to.
Inace, na linku koji je postavljen za IgoPrimo NextGen je Avic, koji mi se uopste ne dopada.
Ako si mislio na određivanje odredišta na osnovu geotagovanih fotografija koje se nalaze u Galeriji telefona, ta mogućnost je predviđena u navigaciji iGO Primo. Jutros sam naparvio geotagovanu fotografiju na mestu gde sam i juče stajao. U povratku sam izabrao odredište prema toj fotografiji.

i_GO.jpg


Nisam baš razumeo deo "na linku koji je postavljen za IgoPrimo NextGen je Avic". Nisi se pozvao na broj posta u kome je to loše postavljeno, pa da se ispravi.

@navigas sa ovom verzijom jos gore, jos vise linija: Probao sam i sve ranije postavljene verzije od strane @WOB i @marxista i isti problem samo negde vise negde manje linija.
U svakom slucaju vredelo je pokusati. Nesto ce se vec naci...
Podsetio bih na jedno mišljenje sa foruma. "Bolje je da se na suncu peče jeftiniji uređaj, nego skup i kvalitetan mobilni telefon". Razumem tvoju želju da središ pojavljivanje linija na ekranima visoke rezolucije, ali isključivo kao tehnički izazov. Ipak, ja bih takav telefon koristio za sve ostalo, a za navigaciju nabavio neki mnogo jeftiniji, a takođe kvalitetan telefon. Ipak, to je tvoj izbor :) Moraš izabrati. Ili prostiji telefon i iGO Primo, ili super telefon i slabiju iGO verziju...

EDIT
http://serbianforum.org/threads/igo-nextgen-gps-navigacija.571773/page-13#post-1722049 i plus # 130, 133, 135 ....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Moracu ja da pogoedam da li ima jos nekih dobrih dodataka za uh folder jer ovaj za poziciju auta mnogo znaci. Ja imam neke dodatke, ali mozda ima jos neki interesantan

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Moracu ja da pogoedam da li ima jos nekih dobrih dodataka za uh folder jer ovaj za poziciju auta mnogo znaci. Ja imam neke dodatke, ali mozda ima jos neki interesantan

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока

Evo ti probaj nesto od ovoga mozda ima nesto tebi zanimljivo:

HTML:
https://drive.google.com/file/d/0B55YkBpj4tmgZmt1NHJpN2tSUUU/view?usp=sharing
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Posle duze vremena instalirao sam Igo Primo v9.6.29.595985 koju je drugar @navigas podelio sa nama u #33, i evo mojih zapazanja. Kao sto i sam @navigas kaze, ova verzija je potpuno funkcionalna, rezolucija je optimizovana bez ikakvih dodatnih podesavanja, promena mapa radi sa sva 3 provajdera, skinovi se takodje menjaju bez problema, sijaset opcija, jednom recenicom - kompletno sredjena navigacija. Ipak, nasao sam i par minornih zamerki: prilikom smanjivanja velicine strelice ili vozila, posle restarta, program ne pamti podesavanja i ponovo vraca na default vrednost 100%. Isto vazi i za online saobracaj, koji se posle iskljucivanja, ponovo ukljuci. Takodje, sitniji je prikaz karte, ulica i adresa u odnosu na NextGen. Npr. prilikom iskljucivanja sa autoputa, one dve velike table koje pokazuju pravac i iskljucenja, zauzimaju veci deo ekrana, i uz sve ostale pratece informacije, sama karta i navodjenje deluju prilicno nepregledno. Tacka posmatranja nudi opcije normalno, nisko i visoko, dok u nextgenu imamo normalno, daleko i blizu. Meni licno smeta gomila nepotrebnih opcija, sarenilo skinova (menija i ikonica), ali sto se tice preciznosti i gps pozicioniranja, tu NextGen ne moze da mu pridje! Sve u svemu, nastavicu da koristim AvicSync Pioneer verziju, ali ce mesto u mom telefonu naci i ova verzija!
 
Natrag
Top