iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
Sad sam probao i kod mene tu lokalnu pretragu, ali ne moze. Kaze nije povezan sa serverom!
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
A kojoj to lokalnoj pretrazi ti, u stvari, govoriš?
279f12a8b4837edec74f429fb5af32dc.jpg



Ja imam verziju u kojoj ta lokalna pretraga jos uvek radi, ali je problem sto iskace sa mape auto i u pojedinim trenutcima uopste nema puta vec vozim po gorama nase zemlje pononosne... idu cete partizana slavu borbe pronose... ;) Salim se malo sa partizanima, mada sam partizanovac u srcu i dusi.

Na toj verziji iz avgusta radi ta lokalna pretraga jos uvek nekim cudom. Zato sam mislio da mozda neko ima komplet one sve fajlove kao sto stalno kaci vladcepsh od kojih sastavljamo iGO folder pa da ga ponovo sklopim, ali sam odustao od toga kada sam pronasao opciju za kucanje koordinata uz pomoc nennadseen-a
Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Na toj verziji iz avgusta radi ta lokalna pretraga jos uvek nekim cudom. Zato sam mislio da mozda neko ima komplet one sve fajlove kao sto stalno kaci vladcepsh od kojih sastavljamo iGO folder pa da ga ponovo sklopim, ali sam odustao od toga kada sam pronasao opciju za kucanje koordinata uz pomoc nennadseen-a
Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
Taj localsearch ne koristim ali sam se malo bavio tematikom
Mislim da tu verzija i apk.file ne igra ulogu nego sys.txt
Probajte sa slijedećim sys.txt
Upravo sam zato i pitao o kojoj lokalnoj pretrazi se radi!
Više puta se ovde vodila diskusija na temu lokalne (google) pretrage.
Ta google pretraga je nekad radila, više ne radi i to nema veze sa verzijom iGO. Server za google pretragu više ne postoji. Voleo bih da grešim, ali mislim da ne grešim.
Sada je ta lokalna pretraga u stvari HERE pretraga, i radi sa ovim podešavanjima u sys.txt

[poi]
provider_filtering=1
featured_provider="netlocalsearch.naviextras.nokia"

[poi.netlocalsearch.naviextras]
services="nokia,google"

Ponavljam, voleo bih da nisam u pravu.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Sutra cu da isprobam to sto ste mi napisali da izmenim u sys fajlu pancu vam javiti sta sam uradio.
Mislio sam i ja da je do sys fajla, ali mislimnda ipak nije do njega jer sam uporedjivao taj sys fajl koji imam u toj verziji iz avgusta 2015. i sys iz 2016. god i to konkretno ovaj deo koji je WOB naveo.

EDIT: @WOB, upravo sam proverio i mogu ti reci da u mom sys fajlu vec stoji tako kao sto si ti napisao i nece da radi HERE pretraga

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
U mene već stoji ovo
[poi]
provider_filtering=1
featured_provider="netlocalsearch.naviextras.nokia"

[poi.netlocalsearch.naviextras]
services="nokia,google"
Na slici to izgleda ovako
LZqTsuy.png
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ta pretraga ništa ne znači jer pokazuje samo poi koji ima here u svojoj bazi , prema tome poi već imate u poi folderu za here i nije potrebno tražiti onlajn. sto puta rečeno i opet se vode jedne te iste priče i naglabanja bez razloga zbog čega je i zatvorena tema igo primo.

ako je ova tema skockane verzije onda ne shvatam čemu opet neke nedoumice i rasprave? pitanja sa drugih foruma dovlačite ovde i onda odgovore šaljete tamo.
ako nekome nije jasno nešto neka dođe na ovaj forum pa neka traži odgovore.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Da li ove skockane verzije imaju i screensaver ?

Kao sto sam ti obecao, evo HUD fajla i uputstva kako se aktivira


  1. Ako koristite skin GjAk_v2.1_AriNe-27 , u njemu je vec ukljucena opcija HUD.
    Postavke - Podesavanja - Podesavanje karte - Screen Saver i onda se otvara
    mogucnost ukljucenja HUD-a sa mnogim opcijama. Radi u poretret i landscape modu.
  2. Ako koristite npr. skin Doupas , potrebno je fajl - CsL_1.3.2_SS_HUD.zip- kopirati u folder ux.
    Vise - Program Settings - Podesavanje karte - Screen Saver i dalje isto kao pod 1.
    Pozdrav!

https://drive.google.com/file/d/0B4kt1y5OqlwCb2JuaG53OVlzVjQ/view?usp=sharing
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Znaci sve ovo je nepotrebno ako se koristi najnoviji doupas skin. Ja imam uvek najnoviji doupas skin, ali mi se ne svojda HUD takonda ga ne koristim.

Onda je druze sasvim dovoljno da skines ovo moju skockanu verziju sa doupas skinom ili kombinaciju doupas skin i themechanger, a vec sam ti napisao putanju gde se aktivira

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top