iGO Primo NextGen Mape

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.667
Manje :)
Licenca se pojavila 23. Aprila... odmah je uvrštena uz paket mapa

Ionako nikakva vajda od nje ...
 
Učlanjen(a)
23.03.2013
Poruka
14
Sada ću postaviti možda glupo pitanje ali šta mogu kad godinama nisam vozio i sada opat vozim. Imam igo navigaciju koja radi pod nekim windows oprativnim sistemom. Nije telefon već je prava navigacija. U njoj imam mape iz 2009 godine ali to je davno zastarelo.Gde mogu naći mape za tu navigaciju pošto mi je ona u autu a telefon mi se greje pa ne bih na telefonu koristio navigaciju.Znači prebaju mi NOVE Igo mape za pravu navigaciju a ne android telefon.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.667
Iste su mape za sve iGO bazirane uređaje :) Za Android, iOS, WinCE i WinMobile.
Međutim, razlikuju se mogućnosti softvera, odnosno šta sve koristi od tih fajlova. Hajd' potrudi se malo pa vidi da li u tvojoj "pravoj" navigaciji imaš iGO8 ili iGO Primo, pa potraži odgovore u adekvatnoj sekciji. Mape i ostali potreban sadržaj, svakako ćeš preuzeti. odavde.
Tvoj uređaj ima svoje ime i prezime, navedi ga.
 
Učlanjen(a)
30.10.2022
Poruka
6
Pozdrav.
Dobio sam uz auto Igo primo navigaciju sa starim kartama koje bih zelio zamijeniti za nove ako imaju negdje za skinuti.
Ovo su informacije o navigaciji i softveru. Nisam bas strucan sa navigacijama. Hvala unaprijed na pomoci.

igo.png
igo info.jpg
igo liz.png
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.667
Stavljaj (prevelike) slike pod spojler
Mogao si i sam da koristiš pretragz - tvoj uređaj je WInCE baziran, ima poslednji, jako dobar Primo ubačen u njega.
Mape su apsolutno iste za sve uređaje i sve sisteme iGO-a, ali postoje ograničenja u mogućnostima korišćenja pratećih fajlova.
Ne budi lenj, prelistaj Forum.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.10.2022
Poruka
6
Hvala na odovoru. Listam ali ne nalazim gdje mogu skinuti mape za ovu navigaciju. Ako ti nije problem postaviti link da ne zeznem nesto sa krivim mapama.
Hvala ti unaprijed i oprosti za slike.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.667
Trebalo mi je 15-ak sec da prelistam nekoliko stranica unazad i sve poronađem
TomTomEUROPE_2022.Q4 - Torrent 7.4 GB post #3.044
ili
Europe HERE 2022.Q4 - Torrent - 7.08 GB post
#3.030

Naravno ne moraš skidati kompletan paket (pakete), nadam se da znaš kako da koristiš torent klijente
Nisu ti potrebni svi fajlovi (Primo NE koristi fjw npr, hnr su duplirani i ne uvek potrebni, itd)
Ne trebaju ti nove licence
 
Učlanjen(a)
30.10.2022
Poruka
6
Hvala puno. Mozda trazim previse ali ako ima link za uownload posto torente ne upotrebljavam.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.667
I to je pominjano, mnogo puta. Prelistaj temu unazad
Moja preporuka je Tixati, izguglaj za stranicu/link
 
Natrag
Top