iGO Primo NextGen Mape

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
Torent klijenti, svi (moja preporuka je Tixati ili bilo koji drugi Open Source), dozvoljavaju selekciju fajlova. Jeste malo duže ćeš kliktati, ali ima zgodan štos. U tom slučaju bolje je
- nakon dodavanja torent fajla/linka i uspostavljanja konekcije sa deliocima, pojaviće se kompletan sadržaj
- najpre deštiklirati sve - ceo sadržaj
- pa onda selektuješ samo ono što te zanima
I, naravno, vodiš računa da ne skidaš ono što tvoja navigacija ne koristi, a opet da ne propustiš sve što ti treba
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
496
Ја скидам комплет па онда вадим шта ми треба.
Једном сам покушао да скидам само што ми треба, али ми је увек стајало да скидање торента није комплетирано.
Уосталом, никад се не зна да ли ће још нека земља да затреба а и једноставније је да се скида све одједном.
 
Učlanjen(a)
21.12.2016
Poruka
72
Koristim uTorent i nemam nikakvih problema sa preuzimanjem. Odštikliram sve ono što mi ne treba, skinem mape i ostalo što mi je potrebno i to je to. Ne vidim svrhu da skinem 5-6GB, a potrebno mi je na primer 50MB.
 
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
226
I ja isto oduvek koristim uTorent, bez problema. Pri dodavanju, a pre nego sto krene preuzimanje, stikliram sta mi treba i to je to. Nikad mi se nije desio nikakav problem pri preuzimanju (osim kad nema ovih sto seju :) )
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
@Bocky72 stalno potencira na VPN kao problem sa torrentima što vrlo često ume i da bude ali se zaboravlja jedna mnogo bitnija stavka a to su razni antivirusni programi, niko ništa ne čita i ne daju dozvole kad antivirusni program pita šta da radi sa portovima i eto ti ozbiljnog problema.
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
Pozdrav......ja sam davno skinuo IGo Navigation NextGen v9.18.27.702387 i prestao sam da je koristim jer sam korisnik iphona od pre koju godinu....ali eto zatreba bratu za putovanje pa sam hteo da vas pitam da li ove zadnje dve HERE i TomTom mape mogu da skinem i ubacim u ovu verziju navigacije? Ako mi treba neka svezija molim vas za link....hvala puno.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
@Bocky72 stalno potencira na VPN kao problem sa torrentima
Odakle sad iskoči VPN i ko ga je uopšte pominjao?
Niti se sećam da sam išta pominjao oko toga ne znam od kad a još manje potencirao
.
Po avataru sam pretpostavio da član koji je postavio pitanje nije tako iskusan u radu sa računaru, stoga sam se uputio u detaljnije objašnjenje
U znanje ostalih redovnih članova u vezi ovog sporta ne sumnjam ni najmanje.
Tixati uvek preporučujem (i QBit npr) jer je stvarno dobar klijent, Open Source, može i kao native portable ili instaliran, baš nikad nikakav problem sa njim. Inače sam isprobao sve ikada dostupne, a najduže pre Tixatija koristio μTorrent.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top