iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
27.01.2012
Poruka
46
Na Kineskim multimedijima lepo si primetio postoji SD gps slot. Kompletan iGO ti je sa svim kartama na SD kartici a od toga 30-tak MB zauzima internu memoriju. Pretpostavljam da ti medija podrzava karticu od 32GB, tako da na nju mozes smestiti komplet i TomTom i Here mape cele Evrope. Sve to besprekorno ce raditi sa tim procesorom bez ikako zastoja.

svaka cast druze... samo evo jos par pitanja...

znaci onda moze i najnovija nextgen verzija? vidim da uglavnom stavljaju iGO Primo verziju, Barasoft, starije od 2014 ili 2013 pa mi nije bas najasnije zasto.. sto ne stave novije igo verzije...

i samo ako mozes molim te da mi potvrdis jel to tako ide sa instalacijom... znao sam to ali covek vremenom zaboravi jbg... na SD kartici i na internoj memoriji kineskog uredjaja bi trebalo da budu isti folderi .. stim da za razliku od memorije uredjaja na SD se nalaze sve mape i ostalo.. i da se instalacija navigacije pokrece sa SD GPS slota... i on ce odraditi sam sve, na GPS kartici ce automatski biti navigacija sa mapama, a sistemski fajlovi na uredjaju? i nema potrebe da trazim neku instalaziju za moju rezoluciju koja je 800 x 480 na ovom kinezu? samo instaliram aplikaciju i to je to?

a ako je vec instalirana navigacija na uredjaju i mape se nalaze isto na uredjaju.. dovoljno je samo da prekopiram iGO folder sa svim fajlovima na SD karticu i stavim je u GPS slot i to je to... stim da obrisem mape za interne memorije uredjaja, i ostavim samo na SD kartici... tako?
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2012
Poruka
85
Sa Procesorom Cortex A9 dual core 1.6 Ghz; RAM 1GB, pretpostavljm ROM 16GB (slobodno 6-8GB)

može se instalirati bilo koji iGO(primo ili nextgen). Pretpostavljam da imaš neki fajlmenadžer, preko njega deinstaliraj navigaciju koju imaš i instaliraj onu koju hoćeš. Za Nextgen netrebaju ti podešavanja rezolucije.

Interna memorija ima samo instalacioni fajl i još nekedodatke sve u svemu oko 30GB., sve ostalo ostaje na SD kartici.

Nema potrebe da smeštaš navigaciju na interni memoriju i opterećuješ mediju.

Možeš i da mi pošalješ sajt medije, da vidim dali ima sve potrebne aplikacije za instalaciju i deinstal.

Inače možeš da imaš i Primo i Nextgen instaliran na uređaju
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Sto se tice navedenih ulica, one nisu u Nišu, već u Medoševcu, prigradsko naselje opština Crveni Krst. Tako se i vrši pretraga.
s456vr.png

2e5qwdg.png
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
143
Znate li vi gde je Lisič Polje u Kosovskoj Mitrovici, a naselje Brđani ili Špic Mala. Sve su to delovi KM,te nazive znamo mi koji živimo u KM a ne i onaj ko hoće u navigaciji da ukuca ulicu Anke Spajić ili Popa Đujića.

M_Tita_Vrbas.JPG
Gornja slika je Maršala Tita u Vrbasu preko Google mapa, dok donja slika prikazuje tu istu ulicu preko HERE WeGo. M. Tita uopšte ne može da nađe. Dok Google ne nalazi glavnu ulicu.
Kad neko treba da vam dođe u goste pitaće te ga koje mape koristi u navigaciji?

M_Tita_Vrbas_HERE.JPG
 
Učlanjen(a)
24.11.2011
Poruka
8
Imam verziju iGONextGen 9.18.27.687519 pitanje: gde da prekopiram user.upoi (moje favorite iz predhodne verzije iGONextGen) pa da se vide i u ovoj verziji.
Kopirao sam navedeni fajl u iGONextGen/save/profiles/01/users/00 i kad pokrenem navigaciju ne vidim svoje favorite. A ako isti user.upoi prekopiram u iGONextGen/save/profiles/01, opet ne mogu da ih vidim. Sliku sam postavio greskom u temi Sygic GPS navigacija post #2584 strana 259. pa ako neko zna sta da radim da bi video favorite Hvala puno
 
Učlanjen(a)
10.02.2016
Poruka
25
Kod mene je navedena verzija u folderu iGO_Israel, a to znaci da su favoriti u folderu: iGO_Israel/save/profiles/01/users/00
 
Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruka
110
Treba da ih stikliras za prikazivanje. Probaj podesavanje karte->markeri mesta i nadji tu favorite.
Ako ti je iGO iz dva dela, jedan na internoj jedan na SD, probaj da stavis u 'save' na internoj.
Igo->save->profiles->01.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.01.2012
Poruka
46
Sa Procesorom Cortex A9 dual core 1.6 Ghz; RAM 1GB, pretpostavljm ROM 16GB (slobodno 6-8GB)

može se instalirati bilo koji iGO(primo ili nextgen). Pretpostavljam da imaš neki fajlmenadžer, preko njega deinstaliraj navigaciju koju imaš i instaliraj onu koju hoćeš. Za Nextgen netrebaju ti podešavanja rezolucije.

Interna memorija ima samo instalacioni fajl i još nekedodatke sve u svemu oko 30GB., sve ostalo ostaje na SD kartici.

Nema potrebe da smeštaš navigaciju na interni memoriju i opterećuješ mediju.

Možeš i da mi pošalješ sajt medije, da vidim dali ima sve potrebne aplikacije za instalaciju i deinstal.

Inače možeš da imaš i Primo i Nextgen instaliran na uređaju

E hvala puno.. pa da ima File Menager.. a u pitanju je multimedija Audiosources D90 8607 verzija od prosle godine sa dualcore i 800*480 rezolucijom i android 4.2

obrisacu ovo sa interne memorije.. samo ako mozes molim te da mi kazes.. znaci kad budem instalirao novu.. ostavim sve na SD kartici.. ubacim u GPS slot.. i pokrenem instalaciju sa SD kartice.. multimedija nece instalirati i prebaciti sve na njenu internu.. tako? ostavice mape i ostalo na SD kartici.. samo ce instalacione fajlove ubaciti na internu? Ja ne moram nista da podesavam pre instalacije sto se toga tice?

I kazite mi samo jos za HERE mape.. vidim da se dosta njih zali na mape 2016.Q4 ... da ipak ostanem na 2016.Q3?
 
Natrag
Top