iGO Primo NextGen Mape

Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
@bobips da li si im slao ovu ispravku?

Da li ima ta promijena u Map Creatoru? Mislim ako imas neke ispravke ovdje ima dosta članova koji sarađuju sa NOKIA HERE office-om. Ponekad treba vremena da se update prenese u navigaciju pogotovo u iGO koji "skrtari" i kasni po 2 generacije mapa. Tako da biće sigurno ako je danas unešeno za nekih 6 mjeseci sigurno. Također možda se čeka verifikacija. Sarađujem sa HERE HR pa znam koliko treba vremena da nešto prihvate i unesu.

Najprije promiene budu u SYGIC TRUCK pa onda u ovim jeftinijim navigacijama poput iGO itd.
 
Učlanjen(a)
05.12.2011
Poruka
6
Nisam slao ispravku, ne znam ni kome.
Pored ovoga što sam primetio i dalje nema Pirota i Bele Palanke u pretrazi i ko zna šta još. No svestan sam ja da nije sve to tako lako uraditi i cenim trud, pogotovu Vaš. :)
Šta je tu je, čekamo sledeće ažutiranje, valjda će biti bolje. Vama u svakom slučaju PUNO hvala na trudu i želim Vam sve najbolje!!!
Bobi
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
I dalje nema novog mosta preko kanala u Novom Sadu?!!! Nema ni novog putnog pravca preko Pupinovog mosta, pa prema Pancevu! Razocaran sam strasno. Jebalo ih azuriranje mapa, mi smo zadnja rupa na svirali, bili i ostali...
Nisam slao ispravku, ne znam ni kome.
Pored ovoga što sam primetio i dalje nema Pirota i Bele Palanke u pretrazi i ko zna šta još.
@bobips, druže, ako misliš na onaj most koji ide od Bulevara Evrope, on je ucrtan na HERE sajtu (https://maps.here.com)
Još nije na iGO mapi 2016.Q1, ali će se sigurno pojaviti u nekom sledećem apdejtu. Uostalom, taj most se već nalazi u HERE mapi srb.nt.2016.03. u navigaciji Sygic Truck.
Što se tiče "novog putnog pravca preko Pupinovog mosta, pa prema Pančevu", ja nisam primetio da nešto nedostaje. I na HERE sajtu, i u iGO mapi 2016.Q1 je sve ucrtano. Ako nešto nije, zamolio bih te da docrtaš na jednoj od slika pa da im pošalješ mejl. Ili će to uraditi neko od nas. Ali, prvo moraš da proveriš da li to nedostaje na HERE sajtu.
Problem sa nalaženjem gradova, koje si pomenuo, je drugar @nislija30 već javio kompaniji iGO i očekuje se ispravka.

EDIT - HERE kancelarija za Srbiju
Evo, staviću i ovde mejl i ime osobe kojoj se može prijaviti greška u HERE mapi koja je uočena u bilo kojoj navigaciji. Jedino je potrebno proveriti da li ta greška postoji i na zvaničnom HERE sajtu. U mejlu je potrebo poslati skrinšot primećene greške i neki dokaz da tu postoji greška. Najbolje je to uraditi fotografijom koja je napravljena na licu mesta: saobraćajni znak (ako je pogrešan smer) ili slika puta koji u stvarnosti postoji, a na mapi nije ucrtan. HERE kancelarija ne priznaje kao "dokaz" skrinšot iz navigacije sa mapom nekog drugog provajdera, TomTom, Topmap (Contrast), PlanPlus...Obično može slika sa Google Street View.

HERE kancelarija za Srbiju
Kod:
Milica Čiča :    milica.cica@here.com
 

Prilozi

  • Novi Sad Most Evrope.jpg
    Novi Sad Most Evrope.jpg
    376,8 KB · Pregleda: 69
  • Beograd Pupinov most.jpg
    Beograd Pupinov most.jpg
    455,5 KB · Pregleda: 66
  • NS Screenshot_2016-06-26-15-45-26.jpg
    NS Screenshot_2016-06-26-15-45-26.jpg
    91,2 KB · Pregleda: 66
  • iGO Screenshot_2016-06-26-15-50-01.jpg
    iGO Screenshot_2016-06-26-15-50-01.jpg
    117,3 KB · Pregleda: 65
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ima li neko link za here 2015 Q3 mape?

Ja sam nasao neki torrent i skinuo, ali su mape cudne, tjne mogu svaku mapu da kopiram ni na jedan telefon, ni direktno preko usb kabla, ni preko usb citaca kartica, a ni preko citaca kartica na laptopu
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Ima li neko link za here 2015 Q3 mape?

Ja sam nasao neki torrent i skinuo, ali su mape cudne, tjne mogu svaku mapu da kopiram ni na jedan telefon, ni direktno preko usb kabla, ni preko usb citaca kartica, a ni preko citaca kartica na laptopu
Probaj ovo:
HTML:
https://kat.cr/igo-primo-truck-here-full-europe-2015-q3-t11810451.html
Unutra je i neka stara verzija iGO ali ako skidas sa µTorrent mozes posebno da cekiras samo mape ili sta vec zelis.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala vam puno drugari! Stavicu sa svih linkova da skidam pa cu da vidim sta je ok

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruka
110
Jel zna neko gde se nalazi fajl u kome su snimljeni "favoriti"? Da li postoji mogućnost da prebacim taj fajl u drugi telefon, tj. da kopiram i da mi drugi iGo učita favorite? Unapred zahvalan na odgovoru.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@milichic

Da, moze. Kopiraj ovaj fajl u drugi tel. na isto mesto :
iGO>save>profiles>01>user.upoi
Onda ides u :
Settings>Map Settings>Place Markers i selektujes Favorites.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top