iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Ne znam sta je problem, ni contrast nema znakove, dakle samo Here radi kako treba, on jedini ima .fda, ostali nemaju...negde sam prezubio izgleda
 
Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruka
110
Inace, ako se u navigaciji ne prikaze znak vi ne biste znali sta da radite jer na putu ih nema. :)
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Pronađite onaj modovani global 560
pronasao sam neki modovani 560, ali nista. Menjao sam i data fajlove, i stavio stariju verziju iGO, i stariji global cfg, ali nista nisam dobio. jedino nisam probao sa starim mapama TT, ne mogu da ih nadjem, cisto da definisem problem.

#milichic
nije poenta u tome da se ne mozemo snaci bez navigacije, samo hocemo da to radi kako bi trebalo, ako to nisi shvatio, onda razumem tvoj kometar
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Probao sam i sa starim mapama TT, nema promena, pokazuje samo turn restriction i nista vise....nemam resenje, voleo bih znati imaju li i drugi istu situaciju, bar sam se potrudio da kombinujem....
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Prrestrictionsm i sa starim mapama TT, nema promena, pokazuje samo turn restriction i nista vise....nemam resenje, voleo bih znati imaju li i drugi istu situaciju, bar sam se potrudio da kombinujem....
Ja koristim samo Here i isto mi pokazuje samo turn restrictions.probao sa raznim global,.apk,skinovima...nema promjene
 
Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruka
110
pronasao sam neki modovani 560, ali nista. Menjao sam i data fajlove, i stavio stariju verziju iGO, i stariji global cfg, ali nista nisam dobio. jedino nisam probao sa starim mapama TT, ne mogu da ih nadjem, cisto da definisem problem.

#milichic
nije poenta u tome da se ne mozemo snaci bez navigacije, samo hocemo da to radi kako bi trebalo, ako to nisi shvatio, onda razumem tvoj kometar

Znam, salim se malo. Pa ne pokazuje valjda zato sto Tom Tom i Contrast nisu u paketu dosli sa FDA fajlom, a HERE jeste. Mada da je samo to u pitanju verovatno biste provalili. I meni sa Here pokazuje, a sa TT i Cont ne...
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Znam, salim se malo. Pa ne pokazuje valjda zato sto Tom Tom i Contrast nisu u paketu dosli sa FDA fajlom, a HERE jeste. Mada da je samo to u pitanju verovatno biste provalili. I meni sa Here pokazuje, a sa TT i Cont ne...
Znaci to je to, bilo je i pre, samo nisam obracao paznju dok kolega @okluz nije postavio problem
 
Natrag
Top