iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Zameni 0 sa 1 tamo gde hoćeš da vidiš raster mapu (2D ti je pregled a 3D ti je u toku vožnje i sl.)
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2011
Poruka
5
Relativno sam pocetnik u instaliranju navigacija, ali nisam bas ni laik. Prateci upustva uspesno sam instalirao iGO u vise modela telefona i to sve na memorijsku karticu. Medjutim imam veliki problem kod dva moja licna telefona Xperia Z i LG L90. Sa memorijske kartice nikako nece da radi navigacija, a na internoj memoriji kada se instalira radi perfektno na oba telefona. Medjutim to zauzima veliku internu memoriju,(cela evropa) pogotovu na LG L90. Sta treba da uradim da bi iGO radila sa memorijske kartice i na xperia Z i na LG L90. Citao sam postove , pokusavao sve moguce sto pise ovde ali nece.
pozdrav Srdjan
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
djsrki nije ti ovo tema za to. Pogledaj ovde je čovek napisao kako se iGO instalira na KitKat-u. Pretpostavljam da je kod tebe to slučaj iako nisi napisao. Ako već tražiš pomoć onda napiši sve a ne da mi pogađamo.
 
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
17
@braonpas
Pokusao sam da posaljem gresku u mapama na PM ali ne dozvoljava mi.
U Nišu ulica Učitelj Milina je pogresno unešena kao Učitelj MilAna. Treba sa I.
To je ulica u kojoj stanujem tako da 100% ispravno sa Milina

Poz
Vlada Stefanovic
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
@braonpas
Evo druze, jedna od gresaka u CG, novi put od Niksica prema Herceg Novom...
Zelena linija je kako bi trebalo biti, put se spusta na kruzni tok i dalje ide uz more...
Inace koristim u Srbiji HERE mape, znam da nema svih kucnih brojeva, ali snalazim se, za Bg su mi spas. Pozdrav i podrska za sav trud.

photo hosting
 
Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruka
110
Fali vecina parnih brojeva za bulevar ars.carnojevica, neparni su jedna, a parni druga strana autoputa....
 

Prilozi

  • bulevar arsenija carnojevica 26, Nbgd.png
    bulevar arsenija carnojevica 26, Nbgd.png
    531,1 KB · Pregleda: 37
Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruka
110
Novi Bg blok 62 jug.jpg

Precrtano crvenim su trotoari, obeležemo zelenim su garaže i dotle bi trebalo da vodi navigacija (ulaz iz podruma)... Na mapi je Japanska ulica upisana kao Dušana Vukasovića (tu su zgrade Nehruova i Dušana Vukasovića), a ulica kao uluca je Japanska... Paralelna sa njom je Evropska (na mapi piše Jurija Gagarina jer su zgrade ustvari ta ulica).... U pitanju je blok 62 na Novom Beogradu.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
Molim Vas saljite mi sve greske na Konverzaciju (PM).
Da se izvinim MODu za ovo. A mozes i da brises. I napisi mi, ako gresim/ne znam, sto ne moze da mi se pise na PM.

Ispravke da bi bile validne ceka se i do godinu dana. Slike koje saljete da budu uvek Sever gore (bez rotacije).

--------------------------------------------
elinfo bice ispravljeno. Prosao tom ulicom 100x

milichic za brojeva za bulevar ars.carnojevica nista ne mogu bez slike sa tackama i brojeva pored njih. blok 62 cu srediti. Odlicna slika i objasnjenje.

cadslobo taj put postoji 4 godine a ti mi postavljas gresku u ruti. To je do tebe a ne do karte.

Hvala Vam i saljite mi na PM.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Molim Vas saljite mi sve greske na Konverzaciju (PM).
Da se izvinim MODu za ovo. A mozes i da brises. I napisi mi, ako gresim/ne znam, sto ne moze da mi se pise na PM.

Ispravke da bi bile validne ceka se i do godinu dana.

--------------------------------------------
elinfo bice ispravljeno. Prosao tom ulicom 100x

milichic za brojeva za bulevar ars.carnojevica nista ne mogu bez slike sa tackama i brojeva pored njih. blok 62 cu srediti. Odlicna slika i objasnjenje.

cadslobo taj put postoji 4 godine a ti mi postavljas gresku u ruti. To je do tebe a ne do karte.

Hvala Vam i saljite mi na PM.
Učesnici:
Ne možete započeti privatnu prepisku sa sledećim primaocima: braonpas. Ovakvu poruku dobijam.
A sto se tice greske u ruti, slazem se, verovatno sam negde pogresio, izvinjavam se.
 
Natrag
Top