iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Podaci unutar sd/iGO/content/building:
*.3DL - 3D slike znamenitosti
*.3DC - 3D slike zgrada
*_petrol.3DL - 3D slike benzinskih stanica

.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Podaci unutar sd/iGO/content/car:
*.ZIP - 3D modeli automobila
.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Podaci unutar sd/iGO/content/dem:
*.DEM - digitalni model reljefa (brda i planine)
.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Podaci unutar sd/iGO/content/global_cfg:
global_cfg.zip - podaci o zemlji, saobraćajni propisi
.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Podaci unutar sd/iGO/content/histspeed:
*.HSP - prosečni podaci o gužvi na putevima u različito doba dana. Pomaže u izračunavanju rute
.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Podaci unutar sd/iGO/content/TUTORIAL:
*.ZIP - tutorial za korištenje navigacije na raznim jezicima
.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Podaci unutar sd/iGO/content/map:
*.HNR - Baza pripremljenih ruta (4 tipa: Brzi, kratki, laki i ekonomični). Pomaže u izračunavanju trajanja rute.
*.FDA - Upozorenja za vozača - prikaz aktivnih upozorenja(znakova)
*.FTR - Informacije za kamione - koristi se kod izračunavanja rute za kamione(da se izbegnu putevi gde je kamionima zabranjeno i slično)
*.FPA - Adresiranje - adrese ulica
*.FBL - mape
*.FSP - profil brzine datog puta za pametna rutiranja

.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Podaci unutar sd/iGO/content/phoneme:
*.PH - govori imena ulica
.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Podaci unutar sd/iGO/content/POI:
*.POI - Point of Interest(razne zanimljivosti, restorani, barovi, aktivnosti, i slične stvari)
*_3dlm.poi - 3D slike POI-a
*_truck.poi - parking, servis i ostale usluge za kamione
*_DKV_rich.poi - mesta koja rade s DKV karticom(kartica za gorivo za privredni teretni i autobusni promet)

.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Podaci unutar sd/iGO/content/speedcam:
*.TXT, *.SPC - mesta gde se meri brzina/policijskih radara
.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Podaci unutar sd/iGO/content/USERDATA:
POI - podaci o ličnim zanimljivostima, obično u .kml formatu
USERICON - lične ikone(slike) POI-a, obično u .bmp formatu

.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2010
Poruka
12
kaži ti koja ti je tačno verzija tog iGO 8
najmanje v8.3.xxxx mora biti. da bi radile ove mape

ima 3 vrste mapa
1. topmap
2. (navteq) here
3. tom tom (teleatlas)

moraš da se odlučiš koje ćeš da koristiš
ne može sve odjednom
----------------------------
Pod rednim brojem (2) navteq mi treba. Poslednje mape imam Q1 mape.
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
16
Zdravo odakle mogu skinuti mape za celu Evropu za navigaciju Prestigio, u njemu je iGO My Way 9.2.1.178658. Ima već mape Srbije ,BiH,Hrvatske,CrneGore,.Ali mi treba za celu Evropu.
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
16
Ok našao sam skidam, ali kako mi ne prepoznaje Navigaciju kada prikljucim na komp, da li moram imati SD karticu ubačenu, windows 8 je u pitanju
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Ok našao sam skidam, ali kako mi ne prepoznaje Navigaciju kada prikljucim na komp, da li moram imati SD karticu ubačenu, windows 8 je u pitanju


zavisi kako povezuješ kao mass storage ili prenos podataka ili activsync wmdc tj. kao pc suit

data flash takođe prikazuje kao memorijsku karticu to je kao interna memorijska i sd kao externa memorijska.

sistemska se ne može videti bez activsync ili windows mobile device center
 
Natrag
Top