iGO Primo NextGen Mape

Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruka
110
Da li je moguće da je tom tom izbacio nove mape opet? Super je to, ipak su za Srbiju po meni bolje od Navteq-a (Here-a)... Nadam se u skorije vreme Contrastu...

Tom tom 2013.06 ima 6 Mb, a ova 2013.09 ima 5Mb...
Here_2013.Q3 poi ima 1.8 Mb, a Tom tom 2013.09 poi ima 230 Kb... Ko zna šta je ovo :D
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Meni ovaj TomTom izgleda bolji od prethodnog....posle par poznatih ruta, bez obzira na težinu u Kb.
 
Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruka
110
Ovo su ti Contrast karte

*************************************************
Srbija je falicna. Treba da bude i veca u MB. U karti nema, jezera, reka,....

Kako su to COntrast mape? Zar ne treba da piše nešto tipa Serbia_R3_contrast_2013.....? A šta smeta ako nema jezera i reka? Bitno je da su putevi ucrtani valjano...
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
@milichic,
TT 2013.03 - nema Srbije
TT 2013.06 - ima Srbije i to odlicno

Da su crtali ubacili bi uvek po nesto. A ne odjednom ovoliko. To se tako ne radi i nije logicno. Kupili su od njih i posle placaju samo nadogradnju. TopMap je zeznuta stvar. Izdaju ono sto narucuju klienti. Ocigledno niko ne trazi Srbiju. Contrast dao TT dobru cenu i eto karte, ili Contrast kljuc u bravu.

Sto se tice falicnosti... stvar je... onako. Lepa devojka, telo, ali klempava i malo zrikava.
 
Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruka
110
@milichic,
TT 2013.03 - nema Srbije
TT 2013.06 - ima Srbije i to odlicno

Da su crtali ubacili bi uvek po nesto. A ne odjednom ovoliko. To se tako ne radi i nije logicno. Kupili su od njih i posle placaju samo nadogradnju. TopMap je zeznuta stvar. Izdaju ono sto narucuju klienti. Ocigledno niko ne trazi Srbiju. Contrast dao TT dobru cenu i eto karte, ili Contrast kljuc u bravu.

Sto se tice falicnosti... stvar je... onako. Lepa devojka, telo, ali klempava i malo zrikava.

Znači TT 2013.06 je bolja od TT 2013.09? Contrast više ne izbacuje karte kao ranije već su to TT, ako sam dobro razumeo? Hvala na pojašnjnjima!
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
Svaka nova karta je bolja. Logicno. Nego ova za iGO je felericna. Ova ista karta za Syigic, TomTom, MapaMap je OK. Fabricka greska.

Contrastova karta za iGO ce se pojaviti kad trgovac lokalnim mapama (TopMap) bude kupio, posto ne narucuje, nema karti.

TomTom kupuje od njih. To je to.
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2013
Poruka
56
Od skora sam počeo da razvozim robu po Srbiji kolima. Pročitao sam postove na zadnjim stranama, ali sam zbunjen koju od karata da skinem i koristim u Srbiji. Dakle potrebna mi je najveća detaljnost i pokrivenost kućnim brojevima. Trenutno koristim Here 2013 Q3 ali nisam zadovoljan. Da li je neka mapa drugog proizvođača bolja ili sam osuđen na ovu?
 
Natrag
Top