iGO Primo NextGen Mape

Učlanjen(a)
21.09.2013
Poruka
15
mapchanger.jpg


Kod:
http://www.upl.me/kbk5tm

Pozdrav, još jedno ptanje, da li ima neke razlike u ovim podešavanjima i ako je telefon ROOT-ovan?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
LJUDI sve sam uradio, sve super radi, svaka cast!
Jedno pitanje, da li je moguce da mi u planiranju rute na gleda trenutnu poziciju!
Sedim kuci i planiram rutu i on mi zadaje pocetnu tacku trenutnu poziciju, ne moze da sastavi satelit jer sam u kuci... Jel to postoji mogucnost i gde da se iskljuci.... dodam mu ja 2-3 lokacije gde ce sta ce, ali prvu ne mogu da obrisem....

HELP!!!
Jako me nervira....

pa isključi gps
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Moja ruta - Izradi rutu - Trenutna GPS pozicija - Klik desno na zastavicu - Postavi pocetnu tacku - i sada se moze zadati pocetak na jedan od ponudenih nacina - iz Favorita, adresa ili - Vise - Trazi na karti ili Koordinatama.
Kada se izabere neka tacka - klik na Postavi pocetak.
Sada klik na + i na isti nacin kao gore biraju se sledece tacke ili medutacke.
Pozdrav!
 
Učlanjen(a)
21.09.2013
Poruka
15
Nakon što sam podesio sve što mi je trebalo interesuje me da li može da se podesi još jedna stvar koja bi mi mnogo značila. Naime, kada u okviru kontakta na telefonu (Samsung Galaxy S3) kliknem na adresu kontakta onda mi se automatski otvaraju Google mape a ni prvi put me nije telefon upitao da li želim da otvaram sa Google maps ili sa nekim drugim programom. Kada deinstaliram Google maps onda se pritiskom na adresu kontakta ne dešava ništa, čak me ni ne pita da li želim da izaberem neki program kao default. Hvala na pomoći.
 
Učlanjen(a)
15.11.2011
Poruka
58
molim vas jedna pomoć..interesuje me, obzirom da sam novi u svemu ovome, ako skinem i Navteq i Tom Tom, ili Top Map, gdje da ih stavim dali u isti folder Maps, ili negdje posebno. i drugo pitanje dali se mogu koristiti istovremeno obe mape..
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
map ili map_OT ili map_TM (Topmap karte)
map ili map_NQ ili map_NT (Navteq karte)
map ili map_TT ili map_TA (tom tom (teleatlas)) karte)

poi ili poi_OT ili poi_TM (Topmap karte)
poi ili poi_NQ ili poi_NT (Navteq karte)
poi ili poi_TT ili poi_TA (tom tom (teleatlas)) karte)

ne mešaj navteq map i poi sa ostalim
kad jedna vrsta karti radi druge ne rade nema mešanja i dupliranja.

iGO prepoznaje foldere samo kad je map i poi. kad ima dodatke _OT, _TM, _NQ, _NT, _TT, _TA
onda ne prepoznaje osim u slučaju mapchanger preko profila

svaka zemlja je poseban fajl nije kao kod garmina celina jedan fajl.

na prvoj strani piše gde koji fajl određene extenzije u koji folde se stavlja.
ne može istovremeno da rade duple karte od 2 proizvođača.
jedno mora da bude nevidljivo. zato ima dodatke dodatke _OT, _TM, _NQ, _NT, _TT, _TA
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top