iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
60
Moja ruta - Izradi rutu - Trenutna GPS pozicija - Klik desno na zastavicu - Postavi pocetnu tacku - i sada se moze zadati pocetak na jedan od ponudenih nacina - iz Favorita, adresa ili - Vise - Trazi na karti ili Koordinatama.
Kada se izabere neka tacka - klik na Postavi pocetak.
Sada klik na + i na isti nacin kao gore biraju se sledece tacke ili medutacke.
Pozdrav!


AHAHAHAHAH
Kakva glupost!!! Ne verujem!
HVALA PUNO!!! Kliktao sam sve zivo par dana i nikako to da nabodem... BRAVO... xa xa xa xa Sam se sebi smejem!!!
ha ha ha
Imam jos jedan problem a to je sa BOJOM slova... Neka su mnogo masna i crna pa se ne vidi u voznji! a kada prebaci na NOCNI mod onda su mi i slova crna pa se ne vidi sta je sta i za koliko treba skrenuti i te gluposti...
Menjao sam boju u opcijama.....SKIN SETINGS pa COLORS SETINGS "AriNe"... a koristim GjAk skin... Valjda....
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
promeni skin ili vidi nove verzije skin-a ili boju karte promeni dan ili noć
 
Učlanjen(a)
15.11.2011
Poruka
58
jedno pitanje, ova bazna mapa jeli moze ista za bilo koju i za Navteq i Topmap i Tomtom, ili je posebno.
i drugo pitanje NavteQ1 i Q2 jeli ista bazna mapa
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Bazna mapa je ista za sve provajdere i uvek ostaje u folderu map. NavteQ1 i Q2 ti samo znače za koji kvartal godine je izdanje mape i ista je za bilo koji kvartal, ali sama bazna mapa može biti starija ili novija.
 
Učlanjen(a)
04.08.2010
Poruka
17
LG Optimus L9

Instalirao na LG Optimus L9 - IGO Primo 2.4 Turkey 9.6.29.331894(20 sept 2013) ,nisam dodavao nove skinove (Gjak v2.0 AriNe 44,46 Garda,46 Police).
Igo funkcionise ali se tesko izlazi iz aplikacije!?!
Ne postoji close button!
 
Član
Učlanjen(a)
08.06.2009
Poruka
52
Pozdrav Vlad!

Da li moŽda znaš kada će izaći nova contrastova mapa Srbije?

Takođe da li znaš kada se očekuju još neke mape topMap?

pozdrav svima KUNTA
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
kad bude, ako bude, biće već ovde, nema potrebe da raspravljamo kad će biti. trebalo je odavno tako da više nije sigurno ni da li će, a kamoli kad će.
 
Natrag
Top