iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
27.07.2011
Poruka
38
Nije kritika vlad, znamo koliko puno radis za sve ovo, nego ipak je ovo " Serbian " forum, logicno je da se najlakse skine Srbija a posle " Turkmenistan " yes3

Za sve ostale kojima treba mape " nebraske " ili " nambije " nek skidaju komplete.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Nije kritika vlad, znamo koliko puno radis za sve ovo, nego ipak je ovo " Serbian " forum, logicno je da se najlakse skine Srbija a posle " Turkmenistan " yes3

Za sve ostale kojima treba mape " nebraske " ili " nambije " nek skidaju komplete.

Što se tiče iGO za android uvek je u svakoj verziji content with locale maps bila Srbija, CG, Bih i mak
i u ostalim verzijama za iGO za windows mobile su bile karte. Jedino nisam ubacivao karte slovenije i hrvatske zato što samo te karte u svim varijantama topmap , tom tom i navteq izađu i 200mb plus ove mape pa mi je to bilo puno za upload.

Sve što treba je da bar jednom nedeljno svratiš na neki od ovih sajtova i pogledaš šta ima novo , a ima.
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2011
Poruka
38
Dosao sam danas ubacio " ans " verziju pa cu je malo testirati i ostaviti utiske, hvala tebi sto odrzavas ovo u zivotu i samo nastavi tako, ako te mogu pocastiti kako u NS-u javi se yes3
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Što se tiče mape Srbije, pa i za region Balkana, najbolje su mape od lokalnih izdavača (provajdera), kao što su Contrast, Navigo, Epsilon, Basarsoft itd. a za Srbiju je zadnja 2012.07_120910. Od tada ima dosta izmena na putevima Srbije, pa će valjda iduće godine izaći ažurna verzija.
 
Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruka
110
I ja sam stavio tu Contrast 2012.07_120910 i najbolje je pokrivena brojevima što se tiče BG od svih ostalih mapa. To je za BG važno jer npr Bulevar Arsenija Čarnojevića (autoput) je veoma zeznut jer imaju zgrade i sa jedne i druge str i ako nemaš tačan broj može da te odvede 3 km dalje ili na drugu stranu autoputa (npr razlika između broja 25 i 26). Dosta je bilo izmena u saobraćajnicama (pričam za Bg), radim neke dostave trenutno pa zujim po gradu stalno, ali opet i pored tih izmena radi posao. Najkritičnije će biti naravno novi kineski most dogodine, prilaznice mostu na adi posle sajma i kod buvljaka što sada završavaju. Tako da će biti dosta izmena. Ima barem 5-6 ulica u celom gradu za koje znam da su bile jednosmerne, a sada su dvosmerne... BIlo bi lepo da izađe neka mapica uskoro jer davno je bila 2012.godina :D... U suštini zadovoljan sam COntrast mapom, ne znam za ostatak Srbije kakva je situacija.
 
Član
Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
4
ja sam stavio top map i iz novog sada me vodio do sremske mitrovice i gle baga umesto kroz rumu on me na auto put odvede magarac jedan a ja majmun bas da vidim kuda ce :d navozao sam se 20 min duze.To su mu blesave rute na fast opciji rutiranja a sad sam probao na short tu hoce kroz rumu zato sto je krace ima i on neku logiku ali su ulice koje on odabere sve sporedne i jako uske tako da je garmin u tom delu daleko ''pametniji'' imam onaj fabricki nuvi 760 sa original diskovima kupljen mislim jos 2007 ili 2008 god.
 
Član
Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
4
E ljudovi imate li neke landmarks srbije sa navteq?Video sam kod drugara na nekom bluberry uredjaju ili tako nesto lep landmarks na vencu narocito kod ns mislim da su to one tom tom mape???jeste njih koristili ???
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Sve što se tiče landmarks bi trebalo da se nalazi u 1. postu gde ti je Europe Navteq 2013 Q2. Ja nisam skidao te fajlove, pa ne mogu da tvrdim, ali bi trebalo da postoji pod building.
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Evo vam i najnovije TomTom mape za Srbiju (2013.06_131017) i BiH (2013.06_130828)
Kod:
[url]http://www27.zippyshare.com/v/19728842/file.html[/url]
passw: srbija

Možda bi se mogle dodati u 1. post.
 
Natrag
Top