iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
30.05.2013
Poruka
4
Zapravo se na radi o telefonu vec o Blueberry 2go351 uredjaju. Na sd kartici nema apsolutno niceg osim igo-a, dakle nijedan mp3 ili video fajl, jpeg nista. speedcam txt fajl je tezak oko 10mb, kapiram da je uredjaj basic i da ima svega 64mb rama ali bi trebao da proguta tih 10mb, zato se pitam ima li drugo resenje? Vidim da je dosta ljudi imalo isti problem ali nigde ne nadjoh konkretan odgovor.
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2013
Poruka
4
Da to sam i uradio, samo sam se pitao postoji li nacin da se ipak zadrze speedcam, ali dobro, to nije neophodno.
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
nađi drugi speedcam fajl- šta će ti za celu evropu. idi na poiplaza i tamo odaberi za koje zemlje ti treba i to sastavi u jedan fajl sa običnim notepad ili sa notepad++ odradi
 
Član
Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
1
nađi drugi speedcam fajl- šta će ti za celu evropu. idi na poiplaza i tamo odaberi za koje zemlje ti treba i to sastavi u jedan fajl sa običnim notepad ili sa notepad++ odradi

Vidim citajuci sve ovo, da si ti pravi master za ove stvari... Ja iskreno u vezi navi programa nema pojma... Niti mogu da bilo sta skinem odavde od mapa, niti znam to da instaliram u android telefon, a jos manje u navigacioni uredjaj. Imam navigacioni uredjaj Goclever 5066 i u njemu je trenutno iGO 8, ali sa starim mapama... ja mislim iz 2010. godine, tako da ima dosta izmena po Srbiji, koje mi nedostaju.
Rado bih dosao do tebe, ili do bilo koga drugog, ko ima novi iGO-8 za android teelfon kao i nove mape iGO-8 za ovaj moj navi uredjaj Goclever, da ih prebacim direktno...
Svi ovi downloadi su postali mucenje... imao sam placen premium preko rapidshare, medjutim sve je to puklo, vec odavno kao i ovde ...

Eto molim jos jednom, ima li ko sa ovog foruma, od kog bih mogao direktno da prebacim mape i programe? Dosao bih kad god nekome odgovara...

Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
instaliraj internet download manager IDM preko njega skida brže
instaliraj neki adblock dodatak na pretraživaču
i jdownloader2 instaliraj




Europe Tom Tom 2012.12 novo


Kod:
http://datacloud.to/download/fa47c58/europe-tt-2012-12-part1-rar
http://datacloud.to/download/3932cf11/europe-tt-2012-12-part2-rar
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.06.2013
Poruka
15
Prije svega da ti se zahvalim na trudu koji ulažeš u ovo. Fino je objašnjeno i kako vidim redovito radiš update postova :)
Instalirano je sve kako treba e sad me zanima koje su od tih mapa najbolje za BiH, HRV, Crnu Goru i SRB? Koje najbolje pokrivaju navedena područja. Da ne skidam sve. Pokušavam pročitati što više toga ali zaista ima previše postova i materijala pa ako može tvoj odgovor. Hvala i lp :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
za Bih ti je bolja Navteq od Navigo (topmap) skoro i za hrvatsku navteq od (navigo) ali je za Srbiju i Crnu goru Contrast ( topmap) bolja od navteq karte. ko može najbolje je skine mape obe vrste.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2013
Poruka
15
Pokušavam skontati i povezati ali ne ide. Za BIH i HRV ova mapa Europe Navteq Q4+extended poi a za SRB/CG
East Europe Topmap 2013.03? Nikako da povežem tvoj naziv sa navedenim mapama u postu
 
Natrag
Top