Šta je novo?

iGO Primo NextGen Mape

Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
45
World Wide maps & content files / Torrent
Actual maps & content files for iGO8.3+ [ 48.82 GB]

[Hidden content]

Hvala - gladi
Zdravo Nens. Nekada sam mogao temu sa Tapatalka da otvorim u recimo Chromu ali sada ne mogu. Pokušao sam da vidim ovaj tvoj post ali mi piše: you must react to this post. Lajkovao sam post. Šta još treba da uradim?

Послато са SM-N920C помоћу Тапатока

Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
38
Isto mi se dešava i kada odlajkujem post i opet ga lajkujem. Na Tapatalku od prvog dana ne mogu da vidim sadržaj nego sam išao na Chrome pa sam uspeo da vidim sadržaj.

A da nemas slucajno crnu temu na telefonu ili na tapatalku?
Ako imas skloni crnu temu i jednu i drugu pa onda probaj. Kod mene je slucaj otkako imam na telefonu crnu temu ne vidi se nista ali kada kliknes na tekst i oznacis sve sve se vidi zasenceno. Probaj

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
45
A da nemas slucajno crnu temu na telefonu ili na tapatalku?
Ako imas skloni crnu temu i jednu i drugu pa onda probaj. Kod mene je slucaj otkako imam na telefonu crnu temu ne vidi se nista ali kada kliknes na tekst i oznacis sve sve se vidi zasenceno. Probaj

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
Nemam crnu temu. Sada sam kopirao url, otvorio u Samsung pretraživaču i tako sam uspeo da vidim link sa teme koju je Nens postavio. Od prvog dana ne mogu direktno iz Tapatalka da vidim sadržaj nekog posta, već koristim otvori u browseru.

Nemam crnu temu. Sada sam kopirao url, otvorio u Samsung pretraživaču i tako sam uspeo da vidim link sa teme koju je Nens postavio. Od prvog dana ne mogu direktno iz Tapatalka da vidim sadržaj nekog posta, već koristim otvori u browseru.

I nemam Vip nalog na Tapatalku nego običan redovni.

I nemam Vip nalog na Tapatalku nego običan redovni.

Kada lajkujem post samo mi piše: Hidden content, pa moram u pretraživaču da otvaram bi video sadržaj.