iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
05.01.2016
Poruka
4
Poz svima! Hteo bih da dam jedan predlog cisto radi lakseg snalazenja da kada izadje nesto novo, da bude to sve na jednoj strani za download, jer stvarno je nezgodno listati i citati skoro 70 strana da bih skinuo sve sto mi je potrebno. Pa bi bilo mnogo jednostavnije da se to sve azurira na jednoj stranici. Cisto sugestija i predlog da me ne shvatite pogresno.
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
A ja mislim baš obrnuto. Bolje je da download linkovi budu što razbacaniji i što nedostupniji kako bi ljudi koji posećuju temu upravo MORALI SVE DA PROČITAJU ...a kada sve pročitaju, onda znaju sve što zna prosečan posetilac teme pa više nemaju potrebu da postavljaju suvišna pitanja i da očekuju da im neko drugi nadomesti ono što ONI NISU HTELI DA PROČITAJU.

...a čim više nema tih nepotrebnih i suvišnih pitanja, onda je i tema preglednija - na njoj se tada nalazi samo esencijalno znanje i razmenjeno originalno iskustvo.
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Evo još vrednica. :D

Ništa onda, prelistajte forum i nađite sve što smatrate da treba ispraviti, tako sređen materijal predajte administraciji i diplomirali ste. ;)
 
Učlanjen(a)
05.01.2016
Poruka
4
A ja mislim baš obrnuto. Bolje je da download linkovi budu što razbacaniji i što nedostupniji kako bi ljudi koji posećuju temu upravo MORALI SVE DA PROČITAJU ...a kada sve pročitaju, onda znaju sve što zna prosečan posetilac teme pa više nemaju potrebu da postavljaju suvišna pitanja i da očekuju da im neko drugi nadomesti ono što ONI NISU HTELI DA PROČITAJU.

...a čim više nema tih nepotrebnih i suvišnih pitanja, onda je i tema preglednija - na njoj se tada nalazi samo esencijalno znanje i razmenjeno originalno iskustvo.
Nisam imao nikakvu losu nameru vec kao sto sam rekao to je bila samo sugestija i predlog. Jer ovakvi forumi i jesu da se pomogne ljudima da nadju i da dodju sto lakse do onoga sto im je potrebno. Nema svako vremena da sedi i cita 3 sata sve komentare i skida nasumicno sa raznih linkova sto ostavljaju razni ucesnici u diskusiji teme. Po meni poenta je da svako ko zeli da sto brze i lakse dodje do zeljenog materijala a ne da mora da procita "rat i mir" da bi odradio instalaciju iGO za koju je realno potrebno 5 min. U tome je poenta cele price.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ja sam kacio moj skockani igo primo sa themechangerom i najnovijim mapama sva tri proizvodjaca koji radi na svakoj rezoluciji, ali i za to treba malo prelistati temu ako neko ne zeli ili ne ume da sklopi celinu od ponudjenih elemenata. Kilege sa foruma su fantasticne i uvek su spremne da priskoce u pomoc.
Kao sto kaze kolega, izuzetno je korisno PROCITATI STO VISE
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Nisam imao nikakvu losu nameru vec kao sto sam rekao to je bila samo sugestija i predlog. Jer ovakvi forumi i jesu da se pomogne ljudima da nadju i da dodju sto lakse do onoga sto im je potrebno. Nema svako vremena da sedi i cita 3 sata sve komentare i skida nasumicno sa raznih linkova sto ostavljaju razni ucesnici u diskusiji teme. Po meni poenta je da svako ko zeli da sto brze i lakse dodje do zeljenog materijala a ne da mora da procita "rat i mir" da bi odradio instalaciju iGO za koju je realno potrebno 5 min. U tome je poenta cele price.
Imaš razumevanja za onoga ko nema vremena da čita 3 sata tuđa iskustva i savete a nemaš razumevanja za sve ne koji su već potrošili znatno više od ta 3 sata pišući te savete i iskustva? Po tebi je normalno od tih vrednih ljudi uzeti još koji sat angažmana kako bi ti uštedeo neki svoj sat?

I na ovom forumu a i inače, uvek su zanimljiviji i poštovaniji sagovornici oni koji su pročitali "Rat i mir" od onih koji su ga eskivirali i ssamo lenštine i nezanimljivi sagovornici mogu tvrditi obrnuto.

I opet kažem, ako već smatraš da je bolje učiniti tako kako predlažeš onda i učini - niko ti ne brani ...a poneko če ti čak biti i zahvalan. Dakle, samo izvoli i prikupljaj i organizuj postove na način na koji bi želeo da ih vidiš, predaj ih administraciji i ako si to dobro uradio nema šanse da ne budeš ispoštovan.

... I da, ni u jednom trenutku nisam ni rekao da si MISLIO nešto loše ali bome jesam rekao da nisi ni URADIO ništa dobro ... čak mislim da iako ti ništa ne radiš, neopravdano popuješ onima koji RADE.
 
Učlanjen(a)
11.12.2013
Poruka
36
Da li ima neko lang i voice fajlove za nemacki,imam neke stare,interesuje me dal ima neko novije.Hvala.
 
Natrag
Top