iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
5
Drugari kratko pitanje, instalirao sam IGO Primo 9.6.29.357899 na Galaxy Tab 3 i sve radi kako treba medjutim nemam sa strane trenutnu brzinu tj. speedometar. Da li se to negde dodaje u podesavanjima ili se posebno nesto instalira?

Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Drugari kratko pitanje, instalirao sam IGO Primo 9.6.29.357899 na Galaxy Tab 3 i sve radi kako treba medjutim nemam sa strane trenutnu brzinu tj. speedometar. Da li se to negde dodaje u podesavanjima ili se posebno nesto instalira?

Hvala

Podesavanja>Postavke vizuelnog uputstva>Polja sa podacima ... e tu onda mozes da podesis polja koja ti se pojavljuju u desnom donjem uglu (u landscape modu) ili u dnu ekrana (u portrait modu). Imas dve vrste polja : Polja bez rute i Polja sa rutom. Biras koja ce polja biti vidljiva. Kada to sve izaberes, vrati se na osnovni pogled mape i klikni na donje desno polje (u landscape modu). Otvorice ti se sva tri koja si malopre izabrao. Nadam se da sam bio jasan :).
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
5
Podesavanja>Postavke vizuelnog uputstva>Polja sa podacima ... e tu onda mozes da podesis polja koja ti se pojavljuju u desnom donjem uglu (u landscape modu) ili u dnu ekrana (u portrait modu). Imas dve vrste polja : Polja bez rute i Polja sa rutom. Biras koja ce polja biti vidljiva. Kada to sve izaberes, vrati se na osnovni pogled mape i klikni na donje desno polje (u landscape modu). Otvorice ti se sve tri koje si malopre izabrao. Nadam se da sam bio jasan :).


Super to je to!!

Inace na malo starijoj navigaciji na telefonu sam imao i znakove sa ogranicenjem u donjem levom uglu i iznad njega ogranicenje. Cim bi presao ogranicenje brzina bi pocrvenela. Da li moguce ovako nesto namestiti?
 

Prilozi

  • 2014-05-20 23.46.45.png
    2014-05-20 23.46.45.png
    71,8 KB · Pregleda: 37
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@Igor1987
Ako si u nekoj ulici koja nije glavni put ... onda se ne pojavljuje - tako je sa Here mapama, dok sa Contrast mapama sam imao znak za ogranicenje uvek. E sada, pitanje je da li je i to podeseno kod tebe ... idi u Podesavanja>zvuk i upozorenja>Post. upoz. o prek. brzine>Ogranicenje brzine uvek vidljivo ... to klikni i trebao bi da dobijes znak za ogranicenje na glavnom prikazu mape.
P.S.
Ako ti GPS nije ukljucen ... nema znaka za ogranicenje.

2ni0jy8.png

351ice0.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.03.2014
Poruka
4
jel moze neko da mi pojasni sto ni jedan skin nece da mi radi..lepo ga ubacim u content/skin ali kad udjem u igo u postavke ekrana nema nista ponudjeno..koristim verziju od 28.aprila
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2010
Poruka
16
diMkaWA_aP130 Скин diMka WA(WertVRV и Andron66) (HVGA..FullHD) 480x320.....1920x1080.

sl1.jpg
sl2.jpg


sl3.jpg
sl4.jpg



For HVGA .. FullHD.
...

Kod:
http://uptobox.com/a3hujgf1e6ps


Znaci li to da moze raditi na Samsung Galaxy S3?

Je li potrebno ova dva fajla otpakovati i prekopirati "ui_android" u iGo folder umjesto postojeceg?
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Kako viditi u igo primo da li vidi fjw datoteku nije mi jasno ubacio sam je u Igo/content/map,ali ništa ne kužim.
 
Natrag
Top