iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Član
Učlanjen(a)
03.12.2011
Poruka
131
Lastun X7 800 multi pack v12.8.14

Da neko nema slučajno rešenj za ovo...
upload_2014-9-8_18-26-7.jpeg
upload_2014-9-8_18-28-11.jpeg
upload_2014-9-8_18-28-28.jpeg
Kad pokušam da ubacim određeni automobil umesto kursora navigacija se automatski
ugasi
jednostavno nemogu da koristim ništa drugo osim podrazumevanog kursora

Map Settings>3D Vehicle Gallery>Car
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
810
... ca cerilicni lang nece... ali nema nasih slova.

SKINove ne koristim i ne znam nista, ali ako puca nije do LANG fajla :) Ako se ne vide nasa slova, opet nije do LANG fajla :) vec je to do mape, UI, ux ili skina. Zadnja mapa HERE ne vidi a TomTom vidi.

Kao sto znate, LANG je "brdo" stringova i poziva ih apk\res\values\strings.xml (engleski). Ako je po strings.xml lang MORA da radi. Posto mi radi i Latinica i Cirilica i vide se nasa slova onda je fajl OK.
Poz.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.12.2012
Poruka
64
Sada mi cirilica radi OK, nepuca IGO, skin je i dalje aktivan. I dalje na laticnoj tastaturi slovo č nedostupno za koriscenje.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
810
Sada mi cirilica radi OK, nepuca IGO, skin je i dalje aktivan. I dalje na laticnoj tastaturi slovo č nedostupno za koriscenje.

Ne vidi se ni meni :) Nisam dobro procitao sta si napisao. Tek sada ... sredicu i javljam

********************************
Proverio sam i nije do mene. Izbacio sam sve i pogledao nema Č. Promenio sam data.zip i ne vidi se. Ja to nisam primeti ali sve sto sam proverio stoji da se Č ne vidi i u ranijim verzijama.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.028
@wvladimir65
Problem sa slovima npr. Čč je do mape.
Naime, ako izabereš latiničnu verziju jezika i tastature i ukucas latinicom da tražiš npr. Čačak nećeš ga pronaći jer je na mapi upisan kao Cacak.

Ili, npr. u Republici Srpskoj ako ukucas grad Sokolac i ideš na traženje ulice - nema Č. A za grad Bijeljinu ima jer ima npr. Čađavica donja.

Ako izaberes ćirilićnu verziju jezika i tastature onda onda ima Чачак.
Znaci ako na karti ima u latinici grad ili ulica sa Č onda i tastatura nudi tu opciju.
To su moja zapažanja.
 
Učlanjen(a)
23.12.2012
Poruka
64
Da to sam primetio, ali nisam znao da li je do mapa ili do lang fajl.
U principu meni licno nesmeta, nego sam napisao ono sto sam zapazio da neradi.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
"ovo nema veze sa lang fajlom
od ove nove 28. avg verzije
jel još nekom prikazuje samo nekoliko verzija tastatura na više.
pokazuje izbor samo english, rusku arapsku i hebrejsku tastaturu


tastatura2.png
tatatura.png
 
Natrag
Top