iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Ili mnogo prostije, u sys fajlu
[rawdisplay]
driver="gles_2_0_android"
screen_xy="auto"
base_dpi=240

Možeš i sam da eksperimentišeš, npr umesto 240 probaj sa 320. Inače su definisane vrednosti:
;dpi=120
;dpi=160
;dpi=240
;dpi=320
;dpi=480
;dpi=640
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Moze ali rezultati nikad nisu zadovoljavajuci jer podesavanjem base_dpi=*** se obicno nedovoljno uveca meni i neki specificni prikazi koji su vezani za sam skin, uveca mapu i prikaz to jest bude ne srazmerno, upozorenja, mini prikaz raskrsnica na primer pri skretanju, pogotovo upozorenja na ruit tu cak mora da se menja *.css u tim UX dodacima a tu imamo po dva ***_landscape.css i ***_portrait.css...

Mada realno gledano si u pravu, ubijes se od korigovanja taman dovedes sve da lici na nesto i posle par meseci izbace novi skin pa sve iz pocetka...
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
408
Kod mene verzija 9.18.27.687519_mod radi bez problema na Samsungu A52s 5G. Android 13.
Kod cerke ista verzija ne radi, tj kad se startuje dobijem samo crni ekran. Telefon je Samsung S21+, Android 13.
Moze pomoc.
Hvala.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Kod mene verzija 9.18.27.687519_mod radi bez problema na Samsungu A52s 5G. Android 13.
Samsung Galaxy S21 5G provereno rade sve NextGen verzije (od naj starije do naj novije) kao i Luna.
Ispostuj dosledno video uputstvo za Android13 i nema greske, tu imas sve od instalacije NextGen i Lune pa do instalacije i aktivacije AlfaNumTTS-a sa Lucky Patcher.
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
PS.
Isti odgovor si dobio i tamo...
 
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
131
Користим скоцкану верзију iGO Primo (за Андроид 10) и имам инсталиран српски глас (Невена), убачене су камере, у подешавањима укључене опције за обавештавања. Када наилазим на камере, чује се само звучни сигнал без гласа. Да ли је могуће да се намести глас који обавештава на наилазак камера (ако уопште постоји та опција)? Хвала.
 
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
131
Хвала пуно. Заменио сам audio фолдер са овим audio фолдером у iGO\ui_android и задње линије у sys.txt фајлу пратећи ово упутство. Сада сам покренуо симулацију навигације, али све је остало исто што се тиче звука.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Nije bitna lokacija već simulacija vožnje. Možeš je izvesti bez ikakvog gps prijema između bilo koje dve tačke u svetu (između kojih postoji ikakav put, naravno).
 
Natrag
Top