iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Screenshot_2019-07-30-00-03-31-397_com.nng.igoprimoisrael.javaclient.png
I kako mogu maknuti ovaj screensaver HUD? Pojavi se kada je vožnja autoputom.
Nisam našao nigdje u podešavan
jimaScreenshot_2019-07-29-23-27-06-518_com.nng.igoprimoisrael.javaclient.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
I kako mogu maknuti ovaj screensaver HUD?
Nisam našao nigdje u podešavan
jimaPogledajte prilog 115740
Imas problem zato sto si sacuvao svoj stari save folder a pongo skin je pretrpeo ozbiljne izmene u zadnje 2 verzije.
Meni/Podesavanja/Izgled navigacije/Odaberite navigacioni mod
Potrebno je da bude podeseno na Podrazumevani Navigacioni Mod.
Ako je vec podeseno na Podrazumevani Navigacioni Mod ona izaberi nesto drugo pa ponovo vrati na Podrazumevani Navigacioni Mod i sve ce da se vrati u normalu.

Preporuke je da se po svakom azuriranju skina obrise save folder i sve ponovo iz pocetka podesi.
Nije obavezno ali je pozeljno
, medjutim kada dodje do ozbiljnih izmena u skinu kao na primer sada onda je obavezno jer dolazi do ovakvih problema.
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Imas problem zato sto si sacuvao svoj stari save folder a pongo skin je pretrpeo ozbiljne izmene u zadnje 2 verzije.
Meni/Podesavanja/Izgled navigacije/Odaberite navigacioni mod
Potrebno je da bude podeseno na Podrazumevani Navigacioni Mod.
Ako je vec podeseno na Podrazumevani Navigacioni Mod ona izaberi nesto drugo pa ponovo vrati na Podrazumevani Navigacioni Mod i sve ce da se vrati u normalu.

Preporuke je da se po svakom azuriranju skina obrise save folder i sve ponovo iz pocetka podesi.
Nije obavezno ali je pozeljno
, medjutim kada dodje do ozbiljnih izmena u skinu kao na primer sada onda je obavezno jer dolazi do ovakvih problema.
Obrisao sam Save folder,sve ponovo postavio,tako mi je i Wob danas savjetovao.stavio sam drugi način vratio "podrazumevani" ali opet se u demonstraciji,kad je na autoputu,pojavi screensaver
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Obrisao sam Save folder,sve ponovo postavio,tako mi je i Wob danas savjetovao.stavio sam drugi način vratio "podrazumevani" ali opet se u demonstraciji,kad je na autoputu,pojavi screensaver
E to je vec druga prica...
Pravilno postavljeno pitanje dovodi do pravog resenja.
Meni/Podesavanja/Podesavanje Skina/Ekran/Udaljenost kada je Ukljucen mod skretanje prema nacinu skretanja
Podesi Sada Iskljuceno
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
UX dodatak za Pongo Skin i ovaj forum
UX pisan sa novim skriptama ima dve funkcije Kratki i Dugi klik zamisljen da olaksa pronalazenje bitnih postova na forumu, za sada samo ono osnovno a moze se nadograditi po zelji.
button_SerbianForum_extend.zip :
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
115755115756
 
Učlanjen(a)
12.06.2019
Poruka
20
Нова камера, снима и долазак и одлазак изгледа а пошто сам убеђен да сам синоћ видео да светли инфра-црвена лампа, верујем да је у функцији.

Тачно код Понча у АВНОЈ-а 44, Н Бгд.

6f9fe832fdf609e711629c6e123c9a80.jpg
393d78e1dcc059013366b17adb86baeb.jpg
 
Učlanjen(a)
12.06.2019
Poruka
20
Nisam siguran pošto baš takvu nisam video ali bih rekao da nije obična "vlogerka". Ovo što štrči su verovatno samo objektivi a u kutiji, što gornjoj što donjoj je verovatno ozbiljniji hardver.
 
Natrag
Top