iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
10.11.2015
Poruka
2
Preimenovao sam i sad kada pokrecem pise. Mising or incomplete folder:/data/data/com.nng.igoprimoisr.javaclient/content/lang
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.994
Preimenovao sam i sad kada pokrecem pise. Mising or incomplete folder:/data/data/com.nng.igoprimoisr.javaclient/content/lang
Poslije svake nove reinstalacije a prije pokretanja navigacije brisati folder - save.
Generalno - ako imate i externu memoriju a instalacija je na internoj provjeriti na externoj da li ima folder - iGO. Ako ima brisati ga.

A za Android 4.4.2 instalacija na externu ide po posebnoj proceduri.
Nas clan - @ marxista - je napravio video uputstvo za takvu instalaciju i evo - nadam se da nema nista protiv - linka za video pa postujte tu proceduru i sve ce biti OK.

Video - marxista
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=sKVZvGuyJuA
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Dok drugi cesljaju po NextGen-u, ja jos cackak po primo opcijama...
Gde da aktiviram pretragu za *kml fajlove ? Treba neka linija u sys.txt pretpostavljam...?
Evo po ko zna koji put odgovaram sam sebi...

Potrebno je u sys.txt ubaciti..

[address.multi]
allow_empty_categories=1
search_priority="history;favourites;street;location;poi_container;kmlpoi;poi;gls"
ewentualnie jeszcze:

[poi]
kml_as_logical_provider=1

 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Evo po ko zna koji put odgovaram sam sebi...

Potrebno je u sys.txt ubaciti..

[address.multi]
allow_empty_categories=1
search_priority="history;favourites;street;location;poi_container;kmlpoi;poi;gls"
ewentualnie jeszcze:

[poi]
kml_as_logical_provider=1


Slobo hvala za ovo, odmah sam ubacio u sys.txt do sada sam svoje kml tačke tražio peške. Čini mi se da ti imaš nekakav drugačiji multisearch. Jel to neki zip ide u UX folder, 'aj pošalji ako ti nije smaranje.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
iGO Primo Isr_Free 9.6.29.603974 sys not changed - radi Google search

Kod:
https://mega.nz/#!Z1ITGazJ
link će biti aktivan 24h od zadnje aktivnosti
Kod:
SRBf0rum
Probaj dodat ovo u sys

Kod:
[poi]
featured_provider="netlocalsearch.naviextras.nokia"

[poi.netlocalsearch.naviextras]
services="nokia,google"

[naviextras]
boot_service_address="http://zippy.naviextras.com/services/index/rest/2/boot"
Raspakuj ovu arhivu u licence folder i podesi sys.txt kako su ti napisali u prethodnim postovima (mora biti ukljucena wifi)

Ima bih pitanje u vezi ove Google pretrage.

Podešeno je sve kao što je opisano i i taster za pretragu izgleda ovako
Screenshot_2015-11-14-09-55-33_zpsduqzzhe0.png~original


a rezultat pretrage ovako
Screenshot_2015-11-14-09-56-04_zpsx7ja4udb.png~original


Meni ovo ne liči na Google, već na HERE pretragu. Da li je to to?
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Slobo hvala za ovo, odmah sam ubacio u sys.txt do sada sam svoje kml tačke tražio peške. Čini mi se da ti imaš nekakav drugačiji multisearch. Jel to neki zip ide u UX folder, 'aj pošalji ako ti nije smaranje.
Nista posebno nemam u ux folderu. iGO je Primo Israel 9.6.29.597461, a koristim DimkaWa aP.133 default skin.
Inace retko koristim multisearch, a sto se rutiranja tice, najsladje su mi geotagovane fotografije.
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
#bresjanacp
Druze, secas se da smo vec pisali o problemu sa google pretragom i iskopali podatak da Google nije obnovio ugovor sa NNG, tako da od 2014-te. ta pretraga ne radi.
 
Natrag
Top