iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
iGO Primo 2.4 - 9.6.29.601732 (Oct 08 2015)

Testirano na Samsung Galaxy SM-G900F S5 Android lolipop 5.0 prikazano na zaslonskim snimcima

anigif.gif


KORISTI 7zip

http://pastebin.com/SRCBH1s1

Ako imate novi kitkat ili lolipop android, i imate nameru da aplikaciju koristite sa SD kartice potreban vam je root + SD fix

https://play.google.com/store/apps/details?id=nextapp.sdfix

iGO Mape - Europe HERE 2015 Q2 ažurirana verzija
Download link:

https://mega.nz/#!588Umaba!kspGyAg7d8_gonY1hzDzywHVmYcbn2ILqQ68CeMdW5o
 
Učlanjen(a)
23.09.2015
Poruka
17
Znaci hoces folder iGO cist bez dodataka kao sto je mapchanger ili themechangera koji radi sa jednom mapom?
Da, posto ja vec imam nove here mape na racunaru (a ne bih da koristim tomtom i druge) , ali ne skroz cist iGO basarsoft nego da ima reljef, jezik, glasove, POI i slicno.
Koristio sam i ovaj skockan igo sto si postavio al ima previse opcija pa se teze snalazim :D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Pozzz
Koristim igo primo 9.6.29.427562 instaliran na memoriju telefona,tačnije sdcard1..Telefon je huawei y530
bilo je o.k do danas kada ne mogu uopšte da otvorim navigaciju
preko file explorera vidim da je napravio na sd kartici(sdcard0) folder iGO/content/speedcam/speedcam.spdb
Znači da bih koristio navigaciju moram da izbrišem podfolder speedcam na sdcard1/iGO/content,tj.na mjestu gdje je
aplikacija instalirana....
o čemu se ovdje radi,odnosno zašto pravi taj podfolder na sd kartici
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
17
pozdrav,
da li rade speedcam u ovoj verziji 9.6.29.601732
kod mene neće
da li je možda problem što nemam license za Q2 mape, nego ove Speedcams_2015_Q1.lyc
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
921
Primetio sam da smo dobili još jednog urednika na forumu.

@nenadsenn , čestitam ti na zasluženom imenovanju za urednika na našem forumu. Siguran sam da ćeš i ovu ulogu obavljati krajnje korektno, profesionalno i odgovorno ! I da ćeš nam i dalje svojim velikim znanjem pomagati i rešavati sve probleme sa kojima se srećemo u instalaciji i korišćenju navigacija.

@vladcepesh , nadam se da ćeš i dalje raditi kao i do sada, nesebično, sa velikim strpljenjem, znanjem i voljom da svakome pomogneš. Ukoliko i smanjiš svoje angažovanje, kako si nagoveštavao, siguran sam da ćete ti i @nenadsenn biti odličan tandem.

Sa ovakvim urednicima, Serbian Forum će potvrditi svoj visoki renome koji, sa pravom, uživa u svetu GPS navigacija.

Obojici želim uspešan dalji rad ! S obzirom na vaš dosadašnji doprinos u radu u oblasti GPS navigacija, smatram da će biti dovoljno da samo nastavite da radite kao i do sada. Srećno !

P.S. Nadam se da ovim komentarom nisam prekršio pravila foruma :)
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
1
iGO Primo 2.4 - 9.6.29.601732 (Oct 08 2015)
imam problem, instalirao i pokrenu -please insert your igo SD card....
sta moze biti problem???
na galaxy ace (480x320) 2.3.6 android version...
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
iGO Primo 2.4 - 9.6.29.601732 (Oct 08 2015)
imam problem, instalirao i pokrenu -please insert your igo SD card....
sta moze biti problem???
na galaxy ace (480x320) 2.3.6 android version...
Prijatelju, ovo pise na prvoj strani!

Za sva pitanja koja postavljate morate dati informacije:
primer
model telefona : SONY XPERIA Z
rezolucija ekrana: 1920x1080
operativni sistem: android 4.4.4
memorija : interna
opis radnji:
primer ubacio sam u iGO folder data.ZIP taj i taj , unutra se nalazi, license folder sa licencama, sys.txt za HD rezoluciju, content folder
u kome se nalazi global_cfg folder i unutra global_cfg.ZIP
lang folder i unutra lang_srb.ZIP
MAP folder i unutra base map.fbl
voice folder i unutra voice.ZIP

i tako upakovani iGO folder kopirao na internu ili eksternu karticu
instalirao sam iGO bs not changed.apk i pokrenuo itd.


i na kraju opis problema.....
 
Učlanjen(a)
10.11.2015
Poruka
2
Pozdrav potrebna mi je pomoc oko instalacije
Telefon-Lenovo A536
Rezolucija ekrana-480x854
Operativni sistem-Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Memorija-Interna
Problem:
Kada sam skinuo aplikaciju na racunar bila je u 7z arhivi.Extractovao sam je i dobio folder igo primo android.Taj ceo folder sam prekopirao na telefon i zapoceo instaliranje na igp apk.kada se instaliranje zavrsilo pojavila mi se ikonica na radnoj povrsini ali ne mogu da otvorim pojavljuje se Please insert your igo sd card.Kako da resim problem
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.004
@Darko198
Ako si instalisao na internu memoriju i ako ti je tamo folder - iGO Primo Android - preimenuj ga u - iGO.
Samu strukturu i sadrzaj imas u ovoj temi u # 1.
 
Natrag
Top