iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Kada je iGO u vertikalnom polozaju, kursor je previse nisko, postoji li resenje kod podesavanja u sys.txt?

Evo da odgovorim samome sebi. Ubaciti u ux folder CarPosition++.zip, a podesavanje odraditi u podesavanjima karte (pojavice se dugme "Cursor position from bottom xx")


Kod:
https://mega.nz/#!YEVhhbSK!SdeBV1TipbmBgP36TXMr278zUpqINVx1yI9fE_4ncEA
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
http://www.mediafire.com/download/yl8aju0lxf03ydx/iGO+-+LG+G3+i++Note+4.rar

iGO LG G3 i Note 4

mada na note 4 provereno dobro radi moj univerzalni igo sa tc-om

Ovo sigurno radi na g3. Mislim da nisam ubacio ni jednu mapu tako da to morate sami

@toda81 instalirao sam sve radi super (NOTE 3) samo kada odem na POI i pokušavam da aktiviram vidljivost ikonica i tu program ZAMRZNE i moram ga killat. Imam svoju verziju ali volio bi i ovo da imam neka se nađe. Hvala ti.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@toda81 instalirao sam sve radi super (NOTE 3) samo kada odem na POI i pokušavam da aktiviram vidljivost ikonica i tu program ZAMRZNE i moram ga killat. Imam svoju verziju ali volio bi i ovo da imam neka se nađe. Hvala ti.
Nisam znam dabpostoji taj problem. Niko mi se jos nije zalio za to. Vidim da si ga ti probao na note 3, a ovo je navodno za note 4 i lg g3
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
@toda81 i ja kontam da MOZDa je samo to razlog iako nema problema sa rez itd sve radi super skinovi itd samo ovaj problem. probat cu na drugim skinovima da vidim ima li problema pa javim se. Imam ja iGO radi meni super ovaj ali ako nekom zatreba za L4 N4 neka se nadje iako mislim da bi i onaj moj trebao da radi jer je dosta slican tvom samo graficki dugaciji. Probam pa javim
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Je li još koji provao ovo na LG G3 in dali radi, ili i ovaj "šteka-trokira".
Nije mi jasno kako neko ne moze da skine nesto na gotovo nego mora da trazi potvrdu od drugih. Radi, provereno radi. Lepo je vladcepesh sve postavio na prvim stranama, ali smo mi takav narod da nas mrzi da citamo. Ja sam uz pompc vladovih linkova skockao igo za sve rezolucije i svima pomazem da bi ubacili igo.
Strasno je kad se pojavi neko poput tebe koga mrzi da skine 300 mb koje samo posle treba da odraruje i da kopira na telefon i da klikne da instalira.
Sta bi bilo da si morao da sklapas sve kockice

@lepandropov, lepo je sto se i ti trudis da pomognes ljudima nanforumu. Konkretno na note 4 100% bez peobl3ma radi ova univerzalan versija koju sam ovde postavio jer su je probali mnogi moji prijatelji
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
@toda81 super hvala ti. Neka se nadje i ovo. Zelim sve verzije probat testirat. Kao sto.i sam.kazes sklapamo.mjesecima.nasu verziju. I ja evo zadnjih par.mjeseci 100x sam install reinstall da vidim kako radi i zasto radi tako. Tebi hvala na trudu i uploadu a boga mi i zivicima da sve ovo proradi. Ja sam.zahvaljujuci svima vama napravio verziju koja radi super.meni. Ako se nekada desi da na nekom uredjaju nesto.ne radi ne.treba krivnju bacat na iGO. Ipak je u pitanju android os i.milion razlicitih uredjaja. Pitanje.je.kakvo.je stanje sistema struktura fileova itd. Znaci ljudi nemoj da.na osnovu mog ili drugog komentara pomislite na nesto nije ok. Ako.se to.desilo.meni to ne znaci da ce i vama. Svaki uredjaj (korisnik) je prica za sebe. Testirajte u tome je sva ljepota ovog da vidis kako radi i zasto radi tako kako radi. Uzdravlje svima.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
iGO Primo IS 9.6.29.578681 ( 13 Aug 2015 )
Primo version 2.4
works in the environment of ART
ux
If you lost the Quick Menu ,
remove the ear-utility quickmenu_volume_android_2.4.zip


270x480n.png


Kod:
http://pastebin.com/GH1XMf32
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.07.2013
Poruka
9
Kao i uvek sam instal igo po uputstvima i nikad nisam imao problem:)
Medjutim ovo poslednja ver mi je zadala muku..
Naime, sve je ok, igo radi ali kad zadam rutu koja je na 10ak min od moje lokacije, arrival time mi doda nekih 3h, i onda bude 3h i 10min:-(
Samsung galaxy s4 je u pitanju
 
Natrag
Top