iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
17.05.2010
Poruka
12
Pozdrav svima, sinoć sam instalirao ovu navigaciju i radila je odlično mešutim maločas kada sam je uključio vidim da ništa nije zapampitla. Znači podesim sven i čim ugasim pa ponovo upalim ponaša se kao da sam je tek instalirao. Da li neko zna kako to da odklonim, hvala.
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
Dodaj ovo u sys.txt

Kod:
[folders]
data="/sdcard/iGO"


ili ovo

Kod:
[folders]
linked_root_list="/storage/extSDCard/iGO /storage/sdcard2/iGO /sdcard2/iGO /sdcard/external_sd/iGO /ext_card/iGO /mnt/_ExternalSD/iGO /mnt/emmc/iGO /mnt/extern_sd/iGO /mnt/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/ext_sd/iGO /mnt/extsd/iGO /mnt/extSdCard/iGO /mnt/sdcard/_ExternalSD/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/ExtStorages/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /mnt/sdcard2/iGO /storage/sdcard1/iGO /storage/sdcard0/iGO /storage/iGO /sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard-ext/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/iGO /sdcard/iGO /storage/sdcard1/iGO /mnt/sdcard1/iGO /mnt/ext/SdCard/iGO /storage/ext/SdCard/iGO /storage/emulated/0/iGO"
has_secondary_root=0

;has_secondary_root=1
;android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/addons"


Mada na verziji koju sam ja okacio ne bi smjelo da imaš tih problema? Ja testirao i na sd card i internal.
 
Član
Učlanjen(a)
17.05.2010
Poruka
12
Hvala Leo, nisam mogao da pronađem tvoju verziju (loše se snalazim ovde) molim te uputi me na nju. Verovatno će raditi i na mom Asus phonepad7.
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
Idi na stranicu 362 @kzloca74 imaji moji linkovi crvenom bojom oznaceni
Imaj na umu da sam.samo ubacio zemlje Balkana pois, i speedcams. File je oko 350MB ima.tamo.opis vidjet.ces.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.05.2010
Poruka
12
E koji sam ja baksuz, ne radi mi ni ova Leova. Moraću na put bez navigacije. Hvala svima na pomoći, puno pozdrava :D
 
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruka
22
LeoAndropov.
Na jednom telefonu sam instalirao "tvoju" verziju iGO, a na drugom telefonu verziju koju je postavio toda81. Obe verzije rade odlično, stim što ja smatram da je pvo što si ti postavio praktičnije i preglednije za korišćenje. Kao nedostatak bih naveo da u pregledu nema podataka o potrošnji goriva na izabranoj ruti (kao i novčanog iznosa), što je korisna opcija. Ne znam šta treba da uradim da bi ova opcija bila dostupna? Ja sam takođe smatrao da je prikaz reljefa na terenu (dem) korisna opcija jer nam pokazuje i da li nas na putu očekuje ravnica ili planinski masiv.
Pozdrav!
 
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruka
22
LeoAndropov.
Na jednom telefonu sam instalirao "tvoju" verziju iGO, a na drugom telefonu verziju koju je postavio toda81. Obe verzije rade odlično, stim što ja smatram da je pvo što si ti postavio praktičnije i preglednije za korišćenje. Kao nedostatak bih naveo da u pregledu nema podataka o potrošnji goriva na izabranoj ruti (kao i novčanog iznosa), što je korisna opcija. Ne znam šta treba da uradim da bi ova opcija bila dostupna? Ja sam takođe smatrao da je prikaz reljefa na terenu (dem) korisna opcija jer nam pokazuje i da li nas na putu očekuje ravnica ili planinski masiv.
Pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Ma kaka potrošnja goriva brate to ni stroj ne može izračunati kad svaki tjedan mjenjaju cjene goriva stavljaju kako hoće i koliko im treba para.
 
Natrag
Top