iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ja sam okacio vec gotovo sto samo treba da se kopira i sto moz3 i malo dete da ubaci. Imas linkove na nekoj od prethodnih strana. Cak sam i mape ubacio u to od svih proizvodjaca
 
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
6
kako ćeš igu instalirati imaš na prvoj stranici
mapu srbije,kao i ostalih evropskih zemalja ne možeš ubaciti u igo-indonesia

Nemoguće,instalirao sam ranije na LG L9 i ženin Samsung ali na ovaj LG Fino ne ide nikako.Stalno izbacuje Error.

Error:
User interface resolution (480x696) is not supported or
compatibile skin can not be found.
Exiting application.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Nemoguće,instalirao sam ranije na LG L9 i ženin Samsung ali na ovaj LG Fino ne ide nikako.Stalno izbacuje Error.

Error:
User interface resolution (480x696) is not supported or
compatibile skin can not be found.
Exiting application.
nemoj ga instalirati na sd karticu,nego na memoriju od telefona
 
Učlanjen(a)
08.08.2009
Poruka
1
Ja sam okacio vec gotovo sto samo treba da se kopira i sto moz3 i malo dete da ubaci. Imas linkove na nekoj od prethodnih strana. Cak sam i mape ubacio u to od svih proizvodjaca
Instalirao na lenovo s60, android 5 i to na mem. karticu, za 2min. Za početak sve radi, jedino se gubi gps. videćemo kada krenem.Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Nema na cemu druze. Radice sugurno kako treba jer je ogroman br ljudi kojima sam dao bas taj iGO folder koji sam ovde okacio
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
215
Obecao sam vam skockan iGO Primo sa Theme Changer-om. Skinite rar fajl i onda ga extraktujte na kompjuteru i samo folder iGO kopirate na memoriju telefona ili memorijsku karticu (procitajte uputstvo koje se nalazi u rar fajlu i bice vam sve jasno gde ko treba da kopira iGO folder)
Zaboravih da napomenem da ovo provereno radi na svim rezolucijama od 800x480 pa na gore, a cak radi i na note 4 i G3

http://www.mediafire.com/download/9ibwd029n2f4dah

ili

http://speedy.sh/jDpVd/toda.rar
Sporo skidanje , baci ga na Torent
 
Natrag
Top