iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Drago mi je da si zadovoljan. Skini sa play prodavnice ovaj program sa mog SS-a i kada ga pokrenes pronadji preko njega folder iGO i na folderu iGO zadrzi prst i pisace ti disable media i tu klikni i posle toga restartuj telefon i vise se u galeriji nece videti slike iz foldera iGO. Isto tako mozes da iskljucis prikaz slika u galeriji iz bilo koje aplikacije na ovaj nacin

Ovo je slika programa i kako izgleda kada se zadrzi prst da bi se iskljucio prikaz slika iz datog foldera
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1435210984047.png
    uploadfromtaptalk1435210984047.png
    503,8 KB · Pregleda: 62
  • uploadfromtaptalk1435210995739.png
    uploadfromtaptalk1435210995739.png
    251,1 KB · Pregleda: 52
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
zato što imaš tastaturu ui_android / common / keyboard.ini koju je browndog pravio
zbog nje ne radi jer je obrisao osnovnu eng varijantu
[panel]
name= "Default"
layer= "ui_kbd_10_9_7"
keys= "qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm "
shiftkeys= "QWERTYUIOPASDFGHJKLZXCVBNM "
altkeys= "1234567890/.,'-()?!*@&#_$€ "
altlabel= "QWE"
type=3
i ostavio samo cirilic i latin serbian
zato se ne vidi tastatura u tim situacijama

Ovo, sto je napisano, nema veze.
Besmisleno. I sada postavljam fajl bez toga i sve radi.
Tacno je da je pre godinu dana keyboard.ini bio sa greskom i ubrzo je ispravljena.




*******************************************
Link je foldera, i uvek je isti, pa mozete videti kad su postavljene nove datoteke
Srpski jezik i tastatura - latinicna i cirlilicna

iGO primo (Android, WinCE)
Lang fajlove (Lang_Serbian_Cyrillic.zip, Lang_Serbian_Latin.zip) kopirati u iGO\content\lang
Folder ui_android kopirati u iGO folder

iGO NextGen
Lang fajlove (Lang_Serbian_Cyrillic.zip, Lang_Serbian_Latin.zip) kopirati u iGO\content\lang
Fajl Serbian_Cirillic_Latin_keyboard.zip kopirati u ux

LINK
;)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
kako god tako je bilo ne znam zbog čega se nalaziš uvređenim.
poenta je da taj keyboard.ini nije valjao da li zbog toga što nema default panel ili ne nisam ulazio u detalje. očigledno da se taj fajl i dalje provlači iako sam ga obrisao u pakovanjima čim sam primetio zbog njega ne izlazi tastatura. Što se tiče keyboard.ini ja sam još pre 5 godina ubacio ćiriličnu opciju za tastaturu.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
68
Danas sam dobio na poklon htc 620g sa kitkat-om 4.4.2 instalirao igo sve na memoriji telefona pošto sd nemam medjutim nece da se poveze sa satelitom, oko onog satelita se vrte zelene tačkice i piše da ima dotupnih 5, 6 ili više satelita ali se sa nijednim ne povezuje samo piše traženje gps signala čekao sam ga duže od pola sata, u čemu je problem? Imam isti instaliran i na lg-u p880 i radi sasvim normalno...
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2011
Poruka
38
Danas sam dobio na poklon htc 620g sa kitkat-om 4.4.2 instalirao igo sve na memoriji telefona pošto sd nemam medjutim nece da se poveze sa satelitom, oko onog satelita se vrte zelene tačkice i piše da ima dotupnih 5, 6 ili više satelita ali se sa nijednim ne povezuje samo piše traženje gps signala čekao sam ga duže od pola sata, u čemu je problem? Imam isti instaliran i na lg-u p880 i radi sasvim normalno...
Isti telefon nemam tih problema, g620s cak ima I glonas, probaj neki drugi app ?
 
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
11
Cao,

napravio sam sam svoj iGO folder, dodao sys.txt jer mi je rezolucija 1024x600 (galaxy tab 3 lite T113).
Iskopirao na flesku, pokrenuo isntalaciju... pokrenuo apliakicju ali mi prijavljuje gresku:

Missing or incomplete folder:
/mnt/extSdard/iGO/licence.zip...

ovaj folder postoji, ali ocigledno nije podesena putanja u sys.txt kako treba.

Igo folder mi je na rootu SD kartice, a u sys.txt pise:
[folders]
linked_root_list="/sd_card/iGO /storage/extSDCard/iGO /storage/sdcard2/iGO /sdcard2/iGO /sdcard/external_sd/iGO /ext_card/iGO /mnt/_ExternalSD/iGO /mnt/emmc/iGO /mnt/extern_sd/iGO /mnt/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/ext_sd/iGO /mnt/extsd/iGO /mnt/extSdCard/iGO /mnt/sdcard/_ExternalSD/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/ExtStorages/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /mnt/sdcard2/iGO /storage/sdcard1/iGO /storage/sdcard0/iGO /storage/iGO /sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard-ext/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/iGO /sdcard/iGO"
has_secondary_root=0


gde gresim?
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
- Imas 2 iGO foldera
- nisi pre instalacije pobrisao OBA fajla device.nng i save folder
 
Natrag
Top