iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
20.01.2012
Poruka
11
Sto, jesi li alergican na citanje prve strane? ...i gledanje slika na njoj?

Ili postoji neko ozbiljno objasnjenje zbog cega je jedna te ista informacija delotvornija ako bude ponovljena i na 84-toj strani?

Hvala u svakom slucaju ;-)
Mislio sam samo da mi neko kaze e brate skini fajlove npr. 1 , 2a , 5f itd kako se vec koji fajl zove ali evo idem na 84stranu da vidim sta kazu!
Btw sve sam procitao sa prve strane i iz dve konfiguracije koje sam skino nije uspelo... videcemo treca sreca ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
20.01.2012
Poruka
11
Uspešno instalirana poslednja verzija! Hvala puno svima na pomoci i saradnji :)
Ostalo je samo sada da vidim kako se ubacuju i sortiraju mape i kako koje mape telefon cita
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2010
Poruka
16
Instalirao sam igo primo israel na Samsung galaxy i9300 i kada pokusam pokrenuti navigaciju javlja mi se greska "Unfortunately, iGO has stopped". Probao sam zamijeniti sys.txt i data.zip (za razlicite rezolucije), ali opet se isto desava.
Gdje fulam?
 
Učlanjen(a)
12.12.2013
Poruka
14
Koristio sam igo 9.6.29.331894 na xperia e. Sada sam tu verziju prebacio na galaxy s4, i naravno ispisuje mi gresku da rezolucija nije odgovarajuca. Dali je moguce podesiti sys.txt file ili moram skinuti drugu verziju. Sa ovom verziom sam bio zadovoljan.
 
Član
Učlanjen(a)
20.01.2012
Poruka
11
Koristio sam igo 9.6.29.331894 na xperia e. Sada sam tu verziju prebacio na galaxy s4, i naravno ispisuje mi gresku da rezolucija nije odgovarajuca. Dali je moguce podesiti sys.txt file ili moram skinuti drugu verziju. Sa ovom verziom sam bio zadovoljan.
Ja mislim da trebas samo obrisati sys.txt i pokrenuti instalaciju, i pri samoj instalaciji kreira se sam novi sys.txt koji ce biti za S4.....
E sada neko iskusniji neka potvrdi ili porekne moje tvrdnje ;-)
 
Natrag
Top