iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
24.03.2014
Poruka
66
Ubacio sam tu izmjenu u sys text koju mi je dao kolega cadslobo,restartovao telefon i nije radilo.....kod mene ne radi,a vjerovatno ima neki drugi nacin....
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
74
Moze li neko da mi pomogne kako da namestim normalnu tastaturu? Kada idem da trazi neku ulicu i kad treba da ukucam naziv ulice izadje tastatura sa cudnim slovima...nije obicna latinica. Instalirao sam Israel verziju na Alcatel Idol 2.

Hvala
 
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
31
Pozdrav, vlasnik sam samsunga s 5 i na njega sam instalirao igo primo 9.6.29.379219 basarsoft i sve mi dobro radi osim zvuka cuje se neki eho i 3d zgrade nece da mi pokaze na mapi a pokusao sam u podesavanjima da ukljucim i iskljucim tu opciju kao i da zamenim fajl 3d zgrada sa starijim verzijama i to bez uspeha, hvala unapred na pomoci.
 
Učlanjen(a)
24.03.2014
Poruka
66
Drugari imam jedno pitanje,

na samoj navigaciji Igo u donjem desnom uglu se pojavljuje ikonica foto aparata-cemu sluzi?vidim da mi samo potvrdi da je ta funkcija ukljucena...
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
da slikaš ekran screen shot

folder captures treba da se nalazi u iGO folderu

u sys.txt treba da bude
pod
[debug]
screenshotfilename="/captures/image_%02d.jpg"
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Kada dodirnes ikonicu, a ako je sve dobro podeseno u sys.txt, dobijes screenshot ekrana.
U folderu iGO moras imati folder "captures", a u sys.txt mora biti ispravna putanja do tog foldera.
npr.
[debug]
screenshotfilename="\captures\screen_%02d.jpeg"
screenshotsavecameraini=0


[interface]
capture_to_jpeg=1


PS. Izvini Vlad, nisam video da si vec odgovorio.....
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Možda glupo pitanje:

Za Nexus 5, da li postoji data.zip za 1080x1920 ili se koristi ovaj 1280x720?
 
Natrag
Top