iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
04.01.2015
Poruka
9
ne radi search ni na ovoj tj sad je here search ali ne bitno ne radi.

uzmi ovaj sys.txt , obriši save program i apk
iGO folder ostavi

Ovo sto si mi poslao je ispravka da proradi google search?
Mislis da na ovoj verziji od 31.07.2013. koja mi je sada instalirana u Galaxy S3 i koja radi odlicno izuzev google search udjem u iGO folder gde je instalirana i obrisem save i apk. i postojeci sys.txt zamenim ovim koji si mi poslao?
 
Učlanjen(a)
20.08.2011
Poruka
4
Instalirao sam IGO na Sony Z2 4.4.4 kit kat, no rooot, ali pri svakom pokretanju krece standardno definisajne osnovnih stavki jezik,jedinice,sati itd, ali posle toga radi ok, moram svaki put iz pocetka, ne mogu da sacuvam rute, sta da radim da ne ide svaki put standardno kofingurisanje :warning:
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
@ahigl samo treba da posle tog neuspesnog startovanja aplikacije napravis jos jedan start i bice sve OK. Ako budes htela da probavas skinove, treba da znas da ti je oivicena rezolucija 1280_767,800_1247. Imam jos jedno zapazanje za taj tablet (nonroot) - svi nalozi mogu da instaliraju ali samo na root nalogu ce i raditi iGO.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Instalirao sam IGO na Sony Z2 4.4.4 kit kat, no rooot, ali pri svakom pokretanju krece standardno definisajne osnovnih stavki jezik,jedinice,sati itd, ali posle toga radi ok, moram svaki put iz pocetka, ne mogu da sacuvam rute, sta da radim da ne ide svaki put standardno kofingurisanje :warning:
kit-kat zabranjeno upisivanje podataka read only no write
ili prebaciti sve na internu
ili razdvojititi content od ostatka
http://serbianforum.org/threads/igo-primo-2-4-basarsoft.434911/page-141#post-1547538

ili root pa sd fix
 
Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
555
kit-kat zabranjeno upisivanje podataka read only no write
ili prebaciti sve na internu
ili razdvojititi content od ostatka
http://serbianforum.org/threads/igo-primo-2-4-basarsoft.434911/page-141#post-1547538

ili root pa sd fix

Za ovo razdvajanje
Ovo rjesenje od nigoc je odlicno
http://serbianforum.org/threads/igo-primo-2-4-basarsoft.434911/page-141#post-1547538

Samo je jos negdje objasnio da treba saznati kako se tačno naziva externa memorija (moze preko Root Browser sa Play Stora) jer po ovom objasnjenju svi će misliti da mora striktno da bude:

has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/sdcard1/iGO_EXT"

u mom slučaju je:
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/external_SD/iGO_EXT"
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.04.2014
Poruka
16
@ahigl samo treba da posle tog neuspesnog startovanja aplikacije napravis jos jedan start i bice sve OK. Ako budes htela da probavas skinove, treba da znas da ti je oivicena rezolucija 1280_767,800_1247. Imam jos jedno zapazanje za taj tablet (nonroot) - svi nalozi mogu da instaliraju ali samo na root nalogu ce i raditi iGO.


Koliko god puta da pokrenem aplikaciju on izbacuje istu gresku: "User interface resolution [800x1247] is not supported or compatible skin can not be found".
A ne razumem, kako da instaliram na root nalogu?
 
Učlanjen(a)
08.04.2014
Poruka
16
Koliko god puta da pokrenem aplikaciju on izbacuje istu gresku: "User interface resolution [800x1247] is not supported or compatible skin can not be found".
A ne razumem, kako da instaliram na root nalogu?


Ok, razumem sta znaci, ali nadam se da mogu da instaliram iGO, a da ne moram da rutujem tablet o_O
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2010
Poruka
16
pa ni nema zum ovo je kad se klikne na kartu bilo gde ovako i nema dalje zum
kad je redovan rad jako je sve sitno ,valjda prevelika rezolucija ,kod manjih rezolucija sam video da su ulice mnogo krupnije
sve ovo imam u sys fajlu
takodje na nekoj od ranijih verzija,ne znam vise ni kojoj je kad ukucate rutu prilikom svakog skretanja i kruznih tokova automatski zumirao sam program
 
Natrag
Top