iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Ako je nekome poznato zašto na prvoj stranici imamo posebno data.zip za 1280x720 rezoluciju,
ako je već postavljen data.zip 800x480 + .LP
 
Učlanjen(a)
08.04.2014
Poruka
16
onda uradi reset tableta i format interne memorije. pronađi ako ima poslednji update za taj tablet i instaliraj iGo ponovo sa minimalnom konfiguracijom bez branding.zip, ux , skin i ostalim spojlerima i dodacima. samo ono što je potrebno za minimalno pokretanje.

iGO folder
unutra:
content folder -->
license folder (sa licencama unutra)
data.zip
sys.txt

content folder:
global_cfg/global_cfg.zip
lang/lang.zip
map/base mapa.fbl
voice/voice.zip

instalirani .apk uvek najnoviji

to je sve za početak
tek kasnije dolazi proširenje i ulepšavanje.


Upravo sam to i uradila:
Iz simple uzela iGO folder (obrisala sve osim content, licence), ubacila data800....zip,(BS).apk, i sys.txt.
Iz content foldera sam obrisala sve osim ovog gore sto si naveo.
Jedino mi jos ostaje da probam iGO folder da prebacim na externu memoriju.
.apk ostaje na internoj, data.zip ide sa iGO na externu, a gde cu sys.txt(predpostavljam da ostaje na internoj sa .apk)?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Deljenje na internu i externu treba samo za kit-kat 4.4.x
U tom slučaju samo content folder ide na eksternu sa building, Map, i poi
 
Učlanjen(a)
15.02.2013
Poruka
4
Prvo, Srećan Božić svima!!!
E sad, može li pomoć?!
Imam instaliran iGO primo v9.6.7.242597_dcim_imei_gfx.apk (800x480), u kojem je Map Changer i mape iz 2012g. u content: map (...R3_Contrast_2012.07_...), map_NQ (...NQ-Navteq...) i map_TT (...TomTom_2012.06_120712...), tako da imam mogućnost lakog prebacanja sa jedne na drugu vrstu mapa.
Mislio sam da apdejtujem mape, pa sam skinuo mape HERE_2014.Q2_.ftr, ali ne znam dje sa njima, odnosno da li mogu da rade na ovu verziju i kako da ih ... ili da instaliram ovu novu verziju iGO pa sve na novo...
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Prvo, Srećan Božić svima!!!
E sad, može li pomoć?!
Imam instaliran iGO primo v9.6.7.242597_dcim_imei_gfx.apk (800x480), u kojem je Map Changer i mape iz 2012g. u content: map (...R3_Contrast_2012.07_...), map_NQ (...NQ-Navteq...) i map_TT (...TomTom_2012.06_120712...), tako da imam mogućnost lakog prebacanja sa jedne na drugu vrstu mapa.
Mislio sam da apdejtujem mape, pa sam skinuo mape HERE_2014.Q2_.ftr, ali ne znam dje sa njima, odnosno da li mogu da rade na ovu verziju i kako da ih ... ili da instaliram ovu novu verziju iGO pa sve na novo...
samo ih kopiraš u map_NQ
TomTom imaš isto novije
 
Učlanjen(a)
15.02.2013
Poruka
4
Drugar, hvala na brzom odgovoru.
Probao sam dvije opcije u map_NQ, prvo da sve staro izbrišem i prospem HERE_2014.Q2_.ftr i neće da se pokrene uz obavještenje da nema mapa, a druga da uz postojeće prospem HERE_2014.Q2_.ftr i pokreće se, ali nema nikakvih kontura na karti, sve je prazno...
Napiminjem da nisam iz te priče, ali usuđujem se po malo čačkati, pa ako imaš strpljenja molio bih za pomoć...
 
Natrag
Top