iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
21
e sad dalje nakon što su mape rješene, gdje da nađem speedcam-ove. Na poi plaza mi nije baš najjasnije šta da skinem kad imaju neke tri vezije IGO-a, a nema Basarsoft. Imaju neke kml i asc verzije file-ova. Moj stari IGO je bio Primo, sad je neki Basarsoft. Inače, mi nisu jasna ova različita imena kod IGO-a. Tu se petlja izgleda ko stigne. Svaki put kad sam instalirao IGO (3-4 puta u zadnje 3 godine) uvijek je neko drugo ime bilo. Ima li neko speedcam-ove za BiH za ovaj Basarsoft?
Dalje, koliko sam skontao ako šta i skinem sa poi plaze to ide u poseban folder userdata unutar foldera content.
Na staroj navigaciji sam uspio naštimati i zvučna upozorenja koja mi je poslao jedan forumaš (možda ih imam negdje), ali i to je bilo jedva jer sječam se da sam morao nešto mijenjati i po sys file kojeg btw sad više nigdje ne vidim. Ne znam ni kako ovo sve radi bez njega, ali briga me samo nek radi. Zanima me kako sad radi to sa zvučnim upozorenjima, ako neko zna?
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
21
Pogledao sam, ali čini mi se prekomplikovano. Osim toga, ja nigdje ne vidim taj sys file.
Nikad mi neće biti jasno zašto je rad sa ovim navigacijama ovako komplikovan. Zar je toliko komplikovano da se napravi da sama aplikacija nudi da "povućeš (nekim browse-om) sve što ti treba. Recimo odeš u sekciju Audio upozorenja pa klikneš na upload file, izabereš svoje audio file-ove itd. I tako sve redom odradi se custom-izacija svega. Ovako pješke prije ću z.aj.e.b.at nešto nego što ću napraviti. Većina korisnika navigacija se ovim bavi jednom-dvaput godišnje, a ne svaki dan pada moram postati ekspert da bi nešto napravio. Da naprave aplikaciju koja bi bila user-friendly kad je customizacija u pitanju kupio bih je koliko god da košta. Ovako se stvarno ne isplati jer praktično kupiš praznu aplikaciju, a za sve ostalo pati se.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ima i drugih programa za navigaciju lakših za instalaciju http://serbianforum.org/forums/android.344/
igo nije za one koji bi da install na jedan klik i završio je sav posao. za to mora da izabere neke druge navigacije koje instalacijom takoreći završava veći deo posla skine glas i karte direktno i to je to.
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
21
U pravu si, ali eto navikao se na ovaj IGO.
Može li mi samo neko reći za ove speed camere šta da radim.
Koju ekstenziju da skinem sa poiplaza i gdje da to stavim.
Čini mi se da sam prije skidao .txt file i stavljao ga u SPEEDCAM folder. To sam već uradio, ali ne vidim da se išta dešava. E sad vidim da treba koristiti i folder userdata, ali ne znam šta da u njega stavim, da li opet ovaj txt ili koji već file jer tamo ih ima više (kml, kmz, asc itd.) za razne verzije IGO-a. Kod mene je neka Basarsoft (iGO My Way engine) verzija koju prvi put vidim.
Ja znam da je vama ovo sve smješno koji se ovim bavite svakodnevno, ali nama običnim ljudima je ovo frustrirarujće jer je more nekih kombinacija.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
U pravu si, ali eto navikao se na ovaj IGO.
Može li mi samo neko reći za ove speed camere šta da radim.
Koju ekstenziju da skinem sa poiplaza i gdje da to stavim.
Čini mi se da sam prije skidao .txt file i stavljao ga u SPEEDCAM folder. To sam već uradio, ali ne vidim da se išta dešava. E sad vidim da treba koristiti i folder userdata, ali ne znam šta da u njega stavim, da li opet ovaj txt ili koji već file jer tamo ih ima više (kml, kmz, asc itd.) za razne verzije IGO-a. Kod mene je neka Basarsoft (iGO My Way engine) verzija koju prvi put vidim.
Ja znam da je vama ovo sve smješno koji se ovim bavite svakodnevno, ali nama običnim ljudima je ovo frustrirarujće jer je more nekih kombinacija.
https://www.sendspace.com/file/3oum7p
samo raspakuj i ubaci u folder speedcam države koje želiš
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
.......Čini mi se da sam prije skidao .txt file i stavljao ga u SPEEDCAM folder. To sam već uradio, ali ne vidim da se išta dešava. E sad vidim da treba koristiti i folder userdata, ali ne znam šta da u njega stavim, da li opet ovaj txt ili koji već file jer tamo ih ima više (kml, kmz, asc itd.) za razne verzije IGO-a. Kod mene je neka Basarsoft (iGO My Way engine) verzija koju prvi put vidim.
Ja znam da je vama ovo sve smješno koji se ovim bavite svakodnevno, ali nama običnim ljudima je ovo frustrirarujće jer je more nekih kombinacija.
kml, kmz.. trpas u userdata, po folderima kako ti hoces. Npr, neku poi tacku u kml formatu stavis u folder poi, itd.
Speedcam sa .txt ekstenzijom stavljas u folder speedcam, a ne u userdata...
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
malo da dopunim kolegu #nenadsenn
iGO Primo (Başarsoft) 9.6.29.431284 - 11 Dec 2014
- iGO_Turkey_9.6.29.431284_sys_not_changed.apk
- original data.zip
- ux
- config
Novi linkovi.....
Kod:
http://www.uploadable.ch/file/5kCM3vGbAa8f/iGO_Primo%28Ba%C5%9Farsoft%299.6.29.431284_11Dec2014.rar
Kod:
http://turbobit.net/no8zro63fuu1/iGO_Primo(Başarsoft)9.6.29.431284_11Dec2014.rar.html
Kod:
http://uploaded.net/file/cm2a0umy/iGO_Primo%28Ba%BAarsoft%299.6.29.431284_11Dec2014.rar
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top