iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
21
Ljudi pomozite. Tek sam danas primijetio da mi IGO više ne radi. Nema ni IGO direktorija. Ne znam šta se desilo. Da li je mali nešto slučajno obrisao ili je nakon update-a telefona se nešto poremetilo. Deinstalirao sam aplikaciju. Problem što se ja sad ne sječam kako sam je instalirao (bilo je to prije nešto više od pola godine). Telefon je HTC One (M7). Čitam prvu stranicu i ne kontam više ni šta mi treba ni gdje da nađem. Moj telefon ima Full HD rezoluciju. Karte vjerovatno negdje imam, ali gdje da nađem aplikaciju za moj telefon. Stara je bila iz marta - aprila ne sječam se tačno. I prije pola godine sam se patio dok sam sve uštimao, ne mogu da vjerujem da moram sve ponovo. Užas.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
POZZZ dobri ljudi. Imam tlf Galaxy Note 4 sa rezolucijom 1440x2560. Nista se ne razumem u ove vase brojeve i cifrice, (malo sam racunarski ne obrazovan, da ne kazem gluplji). Da li neko meze da mi postavi link gde mogu da skinem IGO za ovu rezoluciju? Unapred zahvalan!

Ljudi pomozite. Tek sam danas primijetio da mi IGO više ne radi. Nema ni IGO direktorija. Ne znam šta se desilo. Da li je mali nešto slučajno obrisao ili je nakon update-a telefona se nešto poremetilo. Deinstalirao sam aplikaciju. Problem što se ja sad ne sječam kako sam je instalirao (bilo je to prije nešto više od pola godine). Telefon je HTC One (M7). Čitam prvu stranicu i ne kontam više ni šta mi treba ni gdje da nađem. Moj telefon ima Full HD rezoluciju. Karte vjerovatno negdje imam, ali gdje da nađem aplikaciju za moj telefon. Stara je bila iz marta - aprila ne sječam se tačno. I prije pola godine sam se patio dok sam sve uštimao, ne mogu da vjerujem da moram sve ponovo. Užas.

linkovi su na prvoj strani
skidaš pod 1, 2, 3 isr ili bs,
u iGO folder iz simple ubaciš data.zip
instaliraš sys changed.apk ako nemaš stari sys.txt
ako imaš sys.txt onda sys not changed.apk
za početak to je dovoljno a kasnije ostale stvari.
pod 4 su uputstva malo su odavno napisana za neke starije verzije ali mogu da pomognu.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
103
Imam S4 i svaki put kad pokrecem igo moram proć osnovna podešavanja (glas,jezik,jedinice..) Na sd kartici nema mapa save, ja sam je napravio ali opet isto.Jer baš mora biti SAVE ili Save..Hvala !
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
103
NA PRVOJ STRANI POD 3 su samo apk fileovi not changed ali meni treba za sys changed.Ima li ko ?
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
103
Ali nema folder save oce se on napravit sam ? Sad sam npr probao sa bs tur changed i onda je rekao da mu fali pola onog što več ima. Gdje grešim.. I jer igo mora biti na phonu ili na sd kartici.Kad sam prvo stavio na phone sve je bilo ok.Onda sam prekopirao na SD i tada počinju problem.Molim pomoć...
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Ali nema folder save oce se on napravit sam ? Sad sam npr probao sa bs tur not changed i onda je rekao da mu fali pola onog što več ima. Gdje grešim.. I jer igo mora biti na phonu ili na sd kartici.Kad sam prvo stavio na phone sve je bilo ok.Onda sam prekopirao na SD i tada počinju problem.Molim pomoć...
instaliraj ga na internu memoriju,i neće biti problema.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
103
a jer mogu nekako samo igo folder bude na ext sd card zbog mapa i kako sad to opet izvest ?
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
a jer mogu nekako samo igo folder bude na ext sd card zbog mapa i kako sad to opet izvest ?
ako je kit kat 4.4 x onda bi trebalo ovako

1)kit kat 4.4.x na externoj moraš uraditi root pa fix sd


2)sve na internu ili
3)podela na internu glavni fajlovi, a na externu content folder sa mapama
 
Natrag
Top