iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
86
Radi perfektno na LG G3 (1440 x 2560 pixels)

-Simple iGO folde (sa dodanim mapama, poi i building (iGO>>content)
-data.zip 800x480....2560x1600 ubačen u iGO folder
-I iz zip foldera "apk, branding, ux" instalirana aplikacija iGO_9.6.29.403969
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.058
Za šta služi branding?
To je "dodatak" bez kojeg navigacija moze da radi.
U njemu imas npr. pocetnu i zavrsnu sliku po pokretanju i izlasku iz navigacije i jos neke dodatke koji nisu toliko bitni za rad navigacije.
Ako nema branding.zip-a navigacija sve to povlaci iz data.zip-a.
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
86
Radi perfektno na LG G3 (1440 x 2560 pixels)

-Simple iGO folde (sa dodanim mapama, poi i building (iGO>>content)
-data.zip 800x480....2560x1600 ubačen u iGO folder
-I iz zip foldera "apk, branding, ux" instalirana aplikacija iGO_9.6.29.403969

uređeno:
Nije mi radio prikaz automobila na 3D prikazu mape (tj. povremeno se auto gubilo)
Iz foldera iGO izbrisao sam iGO>>ux>>CarSize_20 i iz iGO>>ui_android>>common>>ui>>CarSize_20, CarSize_20.lua i CarSize_20.ui

Prikaz automobila nakon ovog radi normalno
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Da li postoji neki fazon da se zezne KitKat, pa da se iGO moze instalisati na SD karticu, bez da se rootuje fon ?
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Da li postoji neki fazon da se zezne KitKat, pa da se iGO moze instalisati na SD karticu, bez da se rootuje fon ?

Evo da odgovorim sam sebi :mig: :

igo on android kitkat
Igo install on android 4.4.2 device non Rooted .

1: Install and run Igo on the internal memory of the mobile, with only one map in "map" folder ( to lighten ).
if it suits you and you think that you have enough free memory on your device for the future apps, it stops there .

2: If you are concerned by against the capacity of your internal memory and you do not want root your device , the solution is having the maps and other things on the external SD .

_ After installing Igo internally (mem. device)
_ On the external SD creates a " Addons " folder
_ Move the "content" folder from internal memory to the " Addons " folder in the external SD memory.

3 : Add in the sys.txt (in mem. device):

[ folders ]
has_secondary_root = 0
;na jednom mestu sam nasao da prethodna linija treba da glasi :
;has_secondary_root = 1
android_secondary_root_path = " / storage / extSdCard / Addons"
content = " / storage / extSdCard / Addons / content "

The correct path for the SD card is important , you must replace / storage / extSdCard by your personal SD card access .
hope it helps !

Hvala Fervit.

Pokusao sam na LG L9 II sa KitKat 4.4.2 ... ne ide. Definitivno treba has_secondary_root = 1 i / storage / extSdCard zameniti sa /storage/external_SD za LG telefone (ovo extSdCard je za Samsunge). Neko je na netu napisao da je u folder map na mem. telefona stavio samo jednu mapu, a ostale stavio na SD karticu u Addons .... Nisam stigao sve da probam. Pokusacu kasnije.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
1
Dali moze neki link za data fajl za rezoluciju 1920x1080 za samsung galaxy s4 posto nisam uspeo da skinem sa ponudjenih linkova.hvala
 
Učlanjen(a)
06.07.2014
Poruka
5
Mene si zbunio. Pa "global.cfg" se ne raspakuje. Mislim, drago mi je da si uspeo da ti sve proradi na opisani nacin. Al' mi nije jasno...kako?

ne,ne,nisam raspakovao global_cfg,vec kompletan zip kad ga "kupim" u onoj "prodavnici kod pirata"..kao sto rece prethodni komentator,osim infinity,svaki drugi koji skinem,raspakujem ovim sto imam u kompu (rar 5.1. ili 7zip),uvek mi izadje to,cuveno global_cfg.rekoh vec,CEO internet sam preleteo,I nigde konkretan odgovor kako to resiti.posto I ja imam 39 godina,nije mi prvi ni android ni iGO,poceo sam da cupam kosu.infinity radi uredno,samo copy-paste.a sve drugo iz te prodavnice mi prilikom pokretanja izbacuje sada vec cuvenu gresku.I,na kraju,negde procitam to za stariji WinRAR.lepo,skinem iz racunara ove koje imam,skinem verziju 3.80,kupim iGO 2.4 u pomenutoj prodavnici,raspakujem,iskopiram na tel. I gle cuda-evo novog programa!!!bila neka Ruska verzija,pa skinem sledecu,raspakujem,copy-paste,I evo ga novi iGO..dakle,kad nabavite zipovan iGO,da bi ste dobili one stavke-content,data,brending,itd,itd,SAMO GA RASPAKUJTE STAROM VERZIJOM WINRAR-a.negde,do modela 4.0.nikako noviji.eto,ja skinuo taj 3.80. I otvara mi sve sto nabavim..nadam se da sam bio jasniji I da ce ovo pomoci da se vise ne pojavljuje ta glupa greska..

NAPOMENA-ja sve ovo radim na Samsung galaxy trend plus,800x480..ako je nesto drugo,do telefona,do kartice,velicine ekrana,putanja,ako vam aparat nesto ne prepoznaje,tu vec ne mogu pomoci,na zalost.ali ako ga klasicno skidate,raspakujete I instalirate,verujem da ce vam na ovaj nacin raditi svaki apk koji nadjete.I jos jedan mali savet-u toj "prodavnici" cete naci komplet,sa svim mapama,poi,sve jezike,I sl.I to je nesto oko 4 I vise GB..savet je-napravite na desktopu 2 foldera.u jednom raspakujte,prekopirajte sve u drugi,a onda u tom drugom obrisite sve zemlje,jezike,poi,koji vam ne trebaju.ostavite engleski I srpski I samo basemap.to iskopirajte na tel,pokrenite apk,a posle se igrajte I iz prvog gde imate sve, dodajte polako ono sto vam treba.meni se desilo da ako odmah gurate brdo informacija na telefon,hoce da zagusi,da ne pokrene iz prve.znaci,jedan u kome je sve,a drugi samo osnovno za instalaciju.eto,zaista bih voleo da nekome ovo moje pisanije pomogne.pozdrav!!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top